Jak się pozbyć komarów z działki?

Jak się pozbyć komarów z działki?

Wraz z cieplejszymi chwilami, spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz. Grille, pikniki oraz inne aktywności na dworze mogą być naprawdę przyjemne. No, chyba że zaczynają nam doskwierać komary. Te małe owady potrafią zepsuć najlepsze chwile na działce. Nie dość, że wydają nieprzyjemne dla uszu, przeszkadzające dźwięki, to ich ukąszenia mogą być naprawdę niekomfortowe. Na szczęście nie musisz tego znosić! Jak się pozbyć komarów z działki? W tym wpisie udzielimy Ci kilku przydatnych wskazówek. Koniecznie czytaj więc dalej!

Kompleksowe działanie

Działania związane z odstraszaniem i pozbywania się komarów z działki warto prowadzić w kompleksowy sposób. Powinno nam bowiem zależeć nie tylko na usunięciu z ogrodu dorosłych osobników, ale i tych dopiero dorastających. Warto też mieć na uwadze, że żadna z metod nie zagwarantuje Ci stuprocentowe usunięcie wszystkich komarów.

Najpopularniejsze rozwiązania

Do tych zdecydowanie należą wszelkiego typu preparaty chemiczne. Opryski takie jak Komaron Forte, które bez problemu kupisz w większych sklepach, pozwolą Ci na zabezpieczenie Twoich ulubionych miejsc na działce. W ten sposób Ty i Twoi bliscy będą mogli spędzać czas na przykład na tarasie, werandzie czy w okolicach grilla, bez nieprzyjemnego dźwięki komarów. Jeśli chcesz zadziałać na większą skalę, to postaw na opryski o większym stężeniu. Opryskanie nimi krzewów i drzew na Twojej działce może nieco ograniczyć populację komarów. Pamiętaj jednak, aby wszelkiego typu środki owadobójcze stosować zgodnie z instrukcją — w ten sposób nie będą one stanowić zagrożenia dla użytkowników działki. Sprawdź naszą ofertę na przetestowane i skuteczne produkty do zwalczanie komarów KOMARON

OPRYSKI NA KOMARY KOMARON

ŚRODEK NA KOMARY

Złap je wszystkie!

No może nie wszystkie, ale większość populacji to i tak niezły wynik. Jak dobrze każdy wie, komary ciągnie do wody. To właśnie w okolicach oczek wodnych, zbiorników na deszczówkę czy basenów warto postawić specjalne pułapki na komary. Zwabione w ten sposób owady można potem w łatwy sposób usunąć z działki. W tego typu pułapkach komary mogą składać swoje jaja, więc likwidując takie zbiory, przyczyniamy się do populacji ich na działce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium