Ektobird 200: Chroń hodowlę drobiu przed pasożytami i roztoczami!

STRONG EKTOBIRD 200 to preparat w postaci płynnego koncentratu, który należy rozcieńczyć z wodą. Jest przeznaczony do zwalczania pasożytów i roztoczy w hodowlach ptaków. EKTOBIRD 200 zawiera substancję czynną o nazwie sodium bentonite, która posiada silne właściwości higroskopijne. Produkt ten znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie przebywają ptaki. Stosowany jest w chowie drobiu, hodowli klatkowej, a także w hodowli ptaków ozdobnych w tym gołębi. Środek ten można stosować na wszystkich powierzchniach, na których przebywają ptaki, w tym na klatkach, karmidłach, poidłach, boksach oraz na podłogach i ścianach.

Jakie są właściwości preparatu STRONG EKTOBIRD 200 ?

Zastosowanie preparatu w hodowlach drobiu tworzy niekorzystne środowisko dla pasożytów (ptaszyniec, wszoły, piórojady, roztocza) i wywołuje skutki takie jak:

  • wysuszanie odchodów ptasich, na których żyją pasożyty,

  • zmniejszenie wilgotności w pomieszczeniach, która jest niezbędna do rozwoju pasożytów,

  • zwalcza zarówno dorosłe pasożyty oraz ich larwy i jaja,

  • wspomaga działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i oczyszczające.

EKTOBIRD 200

Jakie są korzyści z zastosowania STRONG EKTOBIRD 200 ?

STRONG EKTOBIRD 200 to preparat, który oferuje liczne korzyści, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do ochrony przed pasożytami i roztoczami w hodowlach ptaków. Oto kilka zalet wynikających z zastosowania tego środka:

  • Bezpieczeństwo zastosowania - STRONG EKTOBIRD 200 nie zawiera substancji trujących i jest bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt domowych i hodowlanych, w tym dla ptaków.

  • Wspiera utrzymanie piór w dobrej kondycji - STRONG EKTOBIRD 200 pomaga utrzymać pióra w dobrej kondycji, gdyż zmniejsza wilgotność, która sprzyjaja rozwojowi różnych gatunków pasożytów.

  • Łatwy w użyciu - Środek jest łatwy w użyciu. Wystarczy go rozcieńczyć z wodą w odpowiednich proporcjach i nanieść za pomocą oprysku na czyste i uprzątnięte powierzchnie.

  • Wysoka skuteczność - STRONG EKTOBIRD 200 jest skuteczny w zwalczaniu różnych pasożytów, pleśni, grzybów i roztoczy w hodowlach ptaków. Preparat tworzy niekorzystne warunki dla szkodliwych organizmów i patogenów, gdyż intensywnie absorbuje wilgoć ze środowiska.

  • Zalecany w ekologicznych hodowlach - Preparat zawiera naturalne składniki i jest bezpieczny dla otoczenia, dlatego jest szczególnie polecany do zastosowania w ekologicznych hodowlach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium