Odstraszacze myszy i szczurów.

Jednym z najprostszych sposobów odstraszania zwierząt są odstraszacze elektroniczne oraz chemiczne. Urządzenia do odstraszania szkodliwych gryzoni takich jakimi są myszy i szczury. Odstraszacze przeznaczone są do wewnątrz obiektów oraz do użytku zewnętrznego.

W celu wybrania odpowiedniego systemy odstraszania gryzoni zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Dzikie zwierzęta nie są miłymi gośćmi w gospodarstwach domowych. Bardzo często czynią bardzo duże szkody i sprawiają ogrom problemów. Tyczy się to zwłaszcza gryzoni w postaci szczurów i myszy, które mogą przenosić niebezpieczne dla człowieka choroby. Niemniej groźne, w szczególności dla drobiu hodowlanego, są jednak kuny, a szpaki, gołębie czy sroki potrafią być prawdziwym utrapieniem dla osób posiadających drzewka owocowe lub warzywa. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym dzikie zwierzęta trzymają się z daleka od gospodarstw domowych, a co za tym idzie, nie powodują zniszczeń. Jedną z najskuteczniejszych metod jest użycie różnego rodzaju odstraszaczy.

W zależności od Państwa potrzeb dysponujemy zarówno modelami mechanicznymi, jak i chemicznymi. Wśród urządzeń, które przygotowaliśmy, znalazły się przede wszystkim odstraszacze ultradźwiękowe, które mogą być użyte w celu zniechęcenia dzikich zwierząt i wyganiania ich z niechcianych miejsc. Tego typu produkty są w pełni humanitarne, ekologiczne oraz w żadnym wypadku nieszkodliwe.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium