Advion Mrówki gotowy do użycia bardzo skuteczny żel na MRÓWKI 30 g

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 165,00 zł 165.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.29524
Producent: Erpol
Kod produktu: 1609

Opis

ADVION MRÓWKI
GOTOWY DO UŻYCIA BARDZO SKUTECZNY
ŻEL NA MRÓWKI 30 G


GOTOWA DO UŻYCIA PRZYNĘTA
ZWALCZA WSZYSTKIE GŁÓWNE GATUNKI MRÓWEK


wyjątkowo skuteczny - przenoszony przez owady do gniazda,

✅ łatwy do wyłożenia - preparat w formie gotowego do użycia żelu,

✅ szybki w działaniu - pozwala na pozbycie się kolonii po kilku dniach

preparat wyłącznie do użytku profesjonalnego.


OPIS PRODUKTU

Preparat Advion Mrówki w formie przynęty jest przeznaczony do zwalczania mrówek i działa na osobniki dorosłe. Po zjedzeniu przynęty śmierć owadów następuje po pewnym czasie, w efekcie opóźnionego działania indoksakarbu. Mrówki po spożyciu żelu powracają do swoich kryjówek, gdzie przenoszą preparat na inne osobniki, wyraźnie zmniejszając stopień infestacji. Poprzez odżywianie przynęta przekazywana jest osobnikom odpowiedzialnym za reprodukcję kolonii, co prowadzi do śmierci królowej i zupełnie eliminuje infestację. Zastosowanie żelu pomoże pozbyć się kolonii mrówek w ciągu kilku dni po zastosowaniu preparatu zgodnie z instrukcja użycia.

Preparat zwalcza następujące gatunki mrówek:

  • Hurtnica zwyczajna (Lasius Niger),
  • Mrówka faraona (Monomorium pharaonis),
  • Mrówka argentyńska (Linepithema humile),
  • Koczowniczka czarnogłowa (Tapinoma malenocephalum),
  • Mrówka ogniowa (Solenopsis invicta),
  • mrówki z rodzaju Camponotus spp.

ZASTOSOWANIE

Preparat Advion Mrówki przeznaczony do profesjonalnego stosowania wewnątrz budynków (obiekty przemysłowe, kuchnie komercyjne, obiekty komercyjno-handlowe, budynki mieszkalne, obiekty biurowe, magazyny, szpitale, szkoły, domy opieki, autobusy, samoloty) oraz na zewnątrz pomieszczeń (wyłącznie wokół budynków).

SPOSÓB UŻYCIA

Żel Advion Mrówki w formie przynęty należy stosować w miejscach niedostępnych dla dzieci, zwierząt domowych i innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psów, kotów, świń, drobiu, dzikiego ptactwa). Należy dokładnie obejrzeć miejsca występowania mrówek w celu ustalenia ogólnego poziomu inwazji, lokalizacji ich kryjówek i najdogodniejszych miejsc nałożenia środka. Preparat w formie przynęty można stosować w pomieszczeniach, gdzie składowana jest żywność/pasza jak również w miejscach niemających styczności z żywnością/paszą. Preparat należy nakładać na szczeliny i pęknięcia wewnątrz, jak i wokół budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i biurowych, magazynów, kuchni komercyjnych, szpitali, szkół, domów opieki, hoteli, kompleksów komercyjno-handlowych oraz w autobusach, pociągach i samolotach lub w innych miejscach pełniących rolę kryjówek mrówek. Żel można również stosować w klatkach na przynętę, aby zapewnić, że środek jest niedostępny dla dzieci i zwierząt domowych. Pojemniki tego typu należy umieścić w miejscach aktywności mrówek.

Preparat w formie przynęty należy nakładać w postaci małych kropel lub cienkich pasków. Dawkowanie 1-5 kropli żelu (0,1-2,5 g) na m2, gdzie jedna kropla ma średnicę 5 mm (masa ok. 0,1 g) lub 1 cm (masa ok. 0,5 g). Lub pasek żelu o długości 5 cm i szerokości 0,3 mm (masa ok. 0,4 g) nanieść w miejscu wykładania przynęty.

W przypadku aplikacji produktu wokół budynków nie nakładać w miejscach gdzie może dojść do wymywania przez deszcz. Większą skuteczność uzyskuje się rozmieszczając kilka mniejszych kropel punktowo niż nakładając 1 lub 2 krople większej objętości. Należy unikać stosowania preparatu w formie przynęty tam gdzie ostatnio stosowane były środki owadobójcze i odstraszające w formie oprysków. Nie należy wykonywać oprysków środkami owadobójczymi i odstraszającymi w miejscach zastosowania preparatu w formie przynęty. Wykładany żel należy regularnie sprawdzać i w razie konieczności uzupełniać. Należy prowadzić regularne inspekcje punktów (co 7-14 dni), w których wyłożona jest przynęta. Po zakończeniu zabiegu dezynsekcji usunąć produkt/pułapki z przynętą. Nie należy ponownie napełniać ani używać aplikatorów żelu.


skład: indoksakarb 0,05 g/100 g
numer pozwolenia: PL/2017/0272/MR

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium