Oprysk na rybiki cukrowe, mrówki środek gotowy do użycia STRONG 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,99 zł 23.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.7605
Producent: STRONG
Kod produktu: 2635

Opis

STRONG
ŚRODEK OWADOBÓJCZY

NA MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE 500 ml


GOTOWY DO UŻYCIA
DŁUGOTRWAŁE I ZABÓJCZO SKUTECZNE DZIAŁANIE

SKUTECZNY OPRYSK DO ZWALCZANIA MRÓWEK I RYBIKÓW CUKROWYCH W TWOIM DOMU - STRONG! JUŻ TERAZ POSTAW NA SPRAWDZONY PREPARAT WIODĄCEJ MARKI W BRANŻY DDD I POZBĄDŹ SIĘ UCIĄŻLIWYCH INSEKTÓW!

 

✅ sprawdzony środek polecany do zwalczania mrówek i rybików cukrowych

zabójczo skuteczne działanie!

✅ wydajny - nawet na 50 m²

wyjątkowo łatwy w użyciu z wygodnym aplikatorem

doskonały do użytku domowego

✅ substancja czynna cypermetryna i geraniol

✅ STRONG to preparat, który wyprzedza pod względem efektywności i wydajności konkurencyjne środki!

 

OPIS PRODUKTU

STRONG NA MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE to jeden z najmocniejszych preparatów na rynku, przeznaczony do objawowego i zapobiegawczego zwalczania mrówek, rybików cukrowych i innych owadów biegających. Efekt skutecznego działania jest widoczny już po ok. 30 min. i utrzymuje się do 48 godz. Preparat jest dopuszczony do użycia w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach, piwnicach), na terenach przyległych do budynków (fundamenty) oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasy, balkony, podjazdy, chodniki, parkingi, garaże. Produkt w poręcznej butelce z rozpylaczem. Dzięki butelce z atomizerem łatwo i precyzyjnie rozpylisz środek na wybrane powierzchnie, a nawet bezpośrednio na insekty.Masz problem z rybikami cukrowymi? Srebrzyki zadomowiły się w Twojej łazience? 
STRONG NA MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE to skuteczne rozwiązanie tego problemu!

ZASTOSOWANIE

Preparat STRONG NA MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, spiżarniach, na tarasach, w kempingach, oraz innych miejscach, gdzie można spotkać insekty. 

 

SPOSÓB UŻYCIA

STRONG NA MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE jest środkiem gotowym do użycia. Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego. Powierzchnie opryskiwać z odległości około 30 cm. Jedno naciśnięcie rozpylacza to około 0,5 ml preparatu - na 1 m² należy nanieść 10 ml roztworu. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. W przypadku stosowania na zewnątrz pomieszczeń należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonywać bezpośrednio na zwalczane insekty.


skład: cypermetryna 5 g/kg, geraniol 0,1 g/100 g
numer pozwolenia: 7818/19 4Insect AL
pojemność: 500 ml

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki P102 Chronić przed dziećmi P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy P391 Zebrać wyciek P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium