Alfasekt Plus wzmocniony oprysk o szybkim efekcie działania na MUCHY, PRUSAKI i PLUSKWY 100 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,99 zł 38.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.44278
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 1270

Opis

ALFASEKT PLUS
WZMOCNIONY OPRYSK O SZYBKIM DZIAŁANIU
NA MUCHY, PRUSAKI I PLUSKWY 100 ML


SZEROKI ZAKRES ZWALCZANYCH INSEKTÓW
SKUTECZNE DZIAŁANIE NAWET NA KILKA TYGODNI

 

uniwersalny - zabójczy dla much, prusaków i pluskiew

✅ wzmocniony - zawiera substancję wspomagającą

✅ efektywny - efekt biobójczy już po 40 minutach

profesjonalny - stosowany przez ekipy DDD

✅ wydajny - zabezpiecza nawet do 200 m2

 

OPIS PRODUKTU

Środek Alfasekt Plus to produkt owadobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Produkt o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w higienie sanitarnej. Powoduje śmiertelność owadów biegających po upływie ok. 2 godzin i owadów latających po upływie ok. 40 minut od zastosowania. Na powierzchniach bielonych wapnem szybko ulega dezaktywacji. Przestaje działać po umyciu, wytarciu, spłukaniu itp. opryskanej powierzchni.

ZASTOSOWANIE

Preparat Alfasekt Plus przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności.

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecane stężenie cieczy użytkowej: 1% (50 ml środka na 5 l wody). Jeden litr płynu roboczego wystarcza na opryskanie ok. 20 m2 powierzchni. Zabieg może być wykonany za pomocą większości typów opryskiwaczy używanych do zwalczania owadów w pomieszczeniach zamkniętych. W przypadku zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów itp.) szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca ich gnieżdżenia (naroża ścian i podłóg, szpary, szczeliny, przejścia rur i przewodów, miejsca za listwami, tapetami i wykładzinami, wannami, szafkami zlewozmywaków, tylne części mebli i obrazów, okapy itp.). W przypadku zwalczania much opryskiwać środkiem Alfasekt Plus należy powierzchnie, na których muchy przebywają najchętniej (nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, przegrody, miejsca składowania odpadków - o ile nie są wykorzystywane jako karma dla zwierząt itp.).

 

skład: alfa-cypermetryna 50 g/l, butotlenek piperonylu 50 g/l, tetrametryna 1 g/l
numer pozwolenia: 9376/23

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium