Błyskawiczny zamrażacz owadów, jaj i larw. Wymrażanie pluskiew, karaluchów, pcheł, rybików i moli FREEZER STRONG 300 ml

freezer-zamrazacz-owadow-strong-na-jajeczka-larwy-i-owady.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3464

Opis

Błyskawiczny zamrażacz owadów, jaj i larw - STRONG FREEZER 300 ml

Aerozol zamrażający i zwalczający pluskwy, karaluchy, rybiki, pchły oraz mole!

Bezzapachowy, innowacyjny spray wykorzystujący technologię zamrażania insektów!

ekstremalnie niska temperatura - skutecznie eliminuje owady, jaja i larwy poprzez zamrażanie w niskiej temperaturze wynoszącej -50°C,

brak tradycyjnych insektycydów - bezpieczniejszy dla środowiska, szczególnie w miejscach, gdzie przebywają ludzie i zwierzęta,

wszechstronne zastosowanie - spray zamrażający może być stosowany w różnych rodzajach pomieszczeń, w tym w miejscach przechowywania żywności,

precyzyjne aplikowanie - dzięki dołączonej rurce mamy możliwość precyzyjnego dotarcia do szczelin i pęknięć,

nie pozostawia plam - zamrażacz owadobójczy jest bezpieczny dla różnych powierzchni, i nie pozostawia zanieczyszczeń na ścianach, sufitach, podłogach i dywanach.

Bez chemii, bez zapachu, z mocą -50°C! Zamrażaj owady skutecznie i błyskawicznie pozbądź się pluskiew domowych!

Opis produktu:

STRONG FREEZER ZAMRAŻACZ OWADÓW JAJ I LARW to innowacyjny aerozol, gotowy do błyskawicznego użycia, specjalnie stworzony do skutecznego zwalczania jaj oraz dorosłych osobników pluskwy domowej. Produkt o pojemności 300 ml, działa poprzez zamrażanie owadów przy użyciu ekstremalnie niskiej temperatury wynoszącej -50°C.

Jest to bezzapachowy spray zamrażający, który nie zawiera tradycyjnych insektycydów, co sprawia, że jest skuteczny również w przypadku owadów uodpornionych na działanie środków chemicznych. Nie pozostawia plam na ścianach, sufitach, podłogach ani dywanach, co czyni go idealnym wyborem do każdego wnętrza.

Zastosowanie:

STRONG FREEZER ZAMRAŻACZ OWADÓW JAJ I LARW jest wszechstronnym środkiem, przeznaczonym do zwalczania pluskiew i pozostałych gatunków owadów, w tym karaluchów, rybików, pcheł oraz moli. Produkt ten może być bezpiecznie stosowany w wielu rodzajach pomieszczeń, także w miejscach przechowywania żywności. Zamrażacz na owady ma unikalną formułę bez chemikaliów, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ekologicznych i skutecznych metod walki z owadami.

W przypadku pluskiew domowych, zaleca się aplikację zamrażacza owadobójczego bezpośrednio na fałdy i szwy materacy oraz mebli tapicerowanych, skupiając się na miejscach, gdzie pluskwy najczęściej składają jaja, takich jak krawędzie, zagłówki, nogi łóżek, poduszki oraz pod meblami. Dodatkowo, aerozol zamrażający może być stosowany za boazerią i wzdłuż krawędzi, za tapetami, szczególnie w miejscach, gdzie tapeta może odchodzić od ściany, wzdłuż listew przypodłogowych oraz w szczelinach między podłogą, a listwami, a także w okolicach ram obrazów, gdzie pluskwy domowe lubią się ukrywać.

Karaluchy mogą być zwalczane poprzez opryskanie aerozolem wzdłuż listew przypodłogowych, za kuchenkami, lodówkami, zmywarkami, szafkami kuchennymi oraz w szczelinach i pęknięciach w podłogach i ścianach. Pchły można zwalczać, spryskując sprayem zamrażającym dywany, tapicerkę mebli, legowiska zwierząt domowych oraz szczeliny i pęknięcia, gdzie pchły mogą się chować i rozmnażać. W przypadku moli, zamrażacz owadobójczy należy aplikować wewnątrz szaf, na ubraniach, dywanach, za tapetami oraz w innych miejscach, gdzie mole mogą gnieździć się i składać jaja.

Czy wiesz, że?

Zamrażanie owadów, jaj i larw to metoda inspirowana naturalnymi procesami, jakie występują w przyrodzie, szczególnie w regionach o ekstremalnie niskich temperaturach, takich jak Arktyka, Antarktyda oraz wysokogórskie obszary Skandynawii, Rosji, Kanady i Alaski. W tych surowych klimatach, wiele owadów nie jest w stanie przetrwać zimy, co prowadzi do naturalnej kontroli ich populacji. Dzięki technologii zamrażania owadów, możemy naśladować niektóre procesy występujące w przyrodzie i stosować je w domach.

Zamrażanie owadów w temperaturze -50°C skutecznie niszczy ich komórki, prowadząc do błyskawicznej i skutecznej neutralizacji szkodnika. To ekologiczne podejście, które nie wymaga użycia chemikaliów i toksycznych substancji biobójczych, jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych oraz pozwala utrzymać czystość i higienę w pomieszczeniach, gdzie tradycyjne metody mogą być niewystarczające.

Zamrażaj owady szybko i skutecznie – Twoje mieszkanie wolne od pluskiew, karaluchów i pcheł!

Sposób użycia:

Przed użyciem produktu STRONG FREEZER należy wstrząsnąć pojemnikiem. Aerozol zamrażający należy stosować z odległości około 20 cm, poprzez aplikacje trwające około 5 sekund bezpośrednio na płaskie powierzchnie, na których przebywają owady. W przypadku szczelin i pęknięć, należy nałożyć dołączoną rurkę na wylot aerozolu, co umożliwi precyzyjne rozpylenie preparatu w trudno dostępnych miejscach, gdzie owady mogą się ukrywać i składać jaja.

Zamrażacz owadobójczy STRONG FREEZER można również aplikować bezpośrednio na fałdy i szwy materacy oraz mebli tapicerowanych, za boazerią, tapetą, przy listwach przypodłogowych oraz w okolicach ram obrazów. Zamrażacz owadów jaj i larw zapewnia skuteczną ochronę przed uciążliwymi owadami, gwarantując czyste i bezpieczne otoczenie.

UFI: DK20-40EMU009-P2GJ

Niebezpieczeństwo: H222 Skrajnie łatwopalny aerozol, H229 Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. P251 Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. P410 + P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postepować zgodnie z obowiązującymi przepisami.


 
 

STREFA WIEDZY

Co to jest freezer na owady?

Freezer na owady to typ produktu służący do szybkiego i skutecznego eliminowania owadów, szczególnie tych, które są uciążliwe lub niebezpieczne, jak np. osy, komary czy muchy. Działa na zasadzie termicznej i polega na rozpylaniu na owada specjalnego gazu lub aerozolu, który w kontakcie z osobnikiem błyskawicznie go zamraża, powodując jego śmierć.

Jakie są korzyści z zastosowania freezera owadobójczego?

Zamrażanie owadów produktami typu freezer jest bezpieczniejsze, niż stosowanie chemicznych środków owadobójczych, które mogą być szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Proces zamrażania jest natychmiastowy, co sprawia, że owady nie mają szans na ucieczkę. Użycie produktów typu freezer jest łatwe w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Jak działa skuteczny freezer na owady?

Freezer na owady działa na zasadzie wykorzystania ekstremalnie niskiej temperatury w granicach -40°C do -50°C do natychmiastowego zamrażania insektów, co prowadzi do ich szybkiej likwidacji. Zimny strumień jest skierowany bezpośrednio na owada. W momencie kontaktu z gazem, płyny wewnątrz ciała owada zaczynają natychmiast się krystalizować. Proces ten powoduje uszkodzenie komórek i tkanek owada, co prowadzi do jego błyskawicznej neutralizacji.

Po zabiegu zamrożenia, możemy łatwo usunąć owada bez ryzyka ucieczki czy dalszego zanieczyszczenia. Ponieważ metoda ta nie polega na chemicznym truciu szkodnika, nie ma ryzyka skażenia środowiska czy powierzchni z którą ma kontakt człowiek.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium