Bomba zamgławiająca na karaluchy i prusaki Deltacaps FORTE zabezpiecza do 210 m3

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 54,99 zł 54.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.11556
Producent: STRONG
Kod produktu: 1407_B

Opis

DELTACAPS FORTE numer 1 w Polsce w walce z karaczanami! Gotowy do użycia samoopróżnialny środek w innowacyjnej nanotechnologii. Skutecznie zabezpiecza przed owadami do 210 m3.

Walczysz z plagą insektów w twoim mieszkaniu? Rozwiązanie jest w zasięgu ręki! DELTACAPS FORTE to preparat, który skutecznie usunie uciążliwe owady z twojego otoczenia.

Przerwij cykl rozwojowy prusaków i karaluchów z użyciem bomby DELTACAPS!

Prusaki i karaluchy to wyjątkowo trudne do zwalczenia owady, które wykazują dużą odporność na środki biobójcze. Bez szybkiej reakcji po pierwszym zauważeniu tych owadów w naszym mieszkaniu problem będzie narastać w zaskakującym tempie! Zanieczyszczona żywność, niebezpieczne choroby i wszechobecne odchody to konsekwencja zbagatelizowania tych małych insektów. Aby w twoim życiu nastał spokój musisz przerwać cykl rozwojowy karaczanów! Dlatego proponujemy ci środek, któremu zaufało już tysiące Polek i Polaków. Sięgnij po DELTACAPS FORTE!

Bomba DELTACAPS FORTE: Dlaczego jest liderem na rynku środków przeciwko karaczanom?

✅ wysoka skuteczność potwierdzona przez tysiące klientów - innowacyjna technologia i szerokie spektrum działania

 wygodna aplikacja - gotowy do użycia pojemnik samoopróżniający

✅ wydajne opakowanie - wystarcza nawet na 210 m³ docierając w najmniejsze zakamarki

 polecana do zwalczania prusaków i karaluchów i innych owadów domowych

✅ stosowana przez profesjonalistów w branży DDD

 super szybkie działanie - produkt zwalcza owady latające (po 45 min. od zastosowania) i biegające (po 2 godz. od zastosowania).

✅ składniki o silnym działaniu owadobójczym - wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego i cypermetryna

Opis preparatu DELTACAPS FORTE:

DELTACAPS FORTE to gotowy do użycia, mocny preparat owadobójczy w formie bomby zamgławiającej - przeznaczony do zwalczania owadów biegających w higienie sanitarnej, m.inpluskiew domowychrybikówmrówek, much i innych. Szczególnie polecany do zwalczania prusaków i karaluchów, wykazuje szybkie i silnie działanie pokarmowe i kontaktowe (po 2 godz. od zastosowania)Produkt zawiera substancję czynną pochodzenia naturalnego -  wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego. Zawartość pojemnika wystarcza na 210 m3 kubatury powierzchni (ok. 80 m²) poddawanej zabiegowi dezynsekcji.

Gdzie stosować bombę DELTACAPS:

Bomba DELTACAPS FORTE może być stosowana w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, obiektach fabrycznych, handlowych i inwentarskich, a także pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach itp.

Jak przeprowadzić zabieg dezynsekcji za pomocą bomby DELTACAPS:

Przed wykonaniem zabiegu, wyprowadzić z pomieszczenia ludzi i zwierzęta, usunąć produkty spożywcze, naczynia kuchenne i stołowe. Urządzenia i przedmioty używane do przygotowywania żywności należy zabezpieczyć lub usunąć. Zabezpieczyć również akwaria i inne wrażliwe przedmioty. Pozamykać drzwi i okna, wyłączyć wentylację i uszczelnić wszelkie szpary, którymi wytworzone pary mogłyby uchodzić z pomieszczenia.

Preparat wstrząsnąć przed użyciem, zdjąć plombę, nacisnąć – zablokować głowicę zaworka. Pojemniki opróżniane pozostawiać w pozycji stojącej w kolejności od najdalszej części pomieszczenia w kierunku do wyjścia. Podłoże, na którym stoi bomba zabezpieczyć kartonem, folią lub starą gazetą. Zawartość pojemnika wystarcza na 210m³ kubatury powierzchni poddawanej zabiegowi dezynsekcji. Po wykonaniu zabiegu, pozostawić pomieszczenie zamknięte przez 2 godz. Pomieszczenia mogą być zdatne do użytku po całkowitym wyschnięciu opryskanych powierzchni i starannym przewietrzeniu (przez co najmniej 2 godz.). Powierzchnie, które będą miały kontakt z żywnością spłukać wodą.

W przypadku zwalczania karaluchów i prusaków zalecamy zastosować dodatkowo preparat kontaktowy np. Alfasekt PlusCIMEX-OUT lub Aspermet 200 EC. Preparatem należy opryskać miejsca przebywania karaczanów tzn. pod lodówką, przy koszu, za szafkami itp.

Zastosuj DELTACAPS FORTE i pozbądź się prusaków raz na zawsze!

W walce z spacerującymi po kuchni karaczanami, takimi jak prusaki i karaluchy, niezawodność i efektywność są nieocenione. Deltacaps to specjalnie opracowany preparat na karaczany w formie zamgławiającej, który skutecznie tępi te szkodniki. Dzięki swojej unikalnej formule, wykazuje się wysoką skutecznością, co przynosi spokój i komfort w Twoim codziennym życiu. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak skutecznie zastosować środek na karaluchy i prusaki Deltacaps!

ZOBACZ NASZ PORADNIK - Jak użyć bombę DELTACAPS?

Skład:

  • wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego (Chrysanthemum cinerariaefolium/Tanaceum cinerariifolium) otrzymywany przy pomocy ditlenku węgla w stanie nadkrytycznym - 50 g/l

  • cypermetryna - 50 g/l

Numer pozwolenia: 8154/20 Master Green

Pojemność: 250 ml

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Środki ostrożności: Nie spożywać posiłków i napojów oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu. Nie wdychać rozpylonej cieczy, unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W przypadku częstego lub długotrwałego użytkowania preparatu, a tym samym większego narażenia na jego działanie, proponuje się stosowanie następujących środków ochrony osobistej: odpowiednie środki ochrony dróg oddechowych, jednorazowe rękawice ochronne, okulary ochronne, fartuch. Opróżnione opakowania po środku zwrócić do sprzedawcy, u którego został zakupiony. Nie usuwać do kanalizacji. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód powierzchniowych, gruntowych i gleby. Nie składować na wysypiskach komunalnych. Należy wyrzucać jedynie całkowicie opróżnione opakowania.

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. H336 - Może spowodować senność i zawroty głowy. H226 - Łatwopalna ciecz i pary. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: P102 - Chronić przed dziećmi. P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P261 - Unikać wdychania rozpylonej cieczy. P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. P303 + P361 + P353 - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. P370 + P378 - W przypadku pożaru: użyć wodę lub piany lub proszki gaśnicze lub dwutlenek węgla lub piasek do gaszenia. P405 - Przechowywać pod zamknięciem. P501 - Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych firm utylizacji odpadów.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium