Bomba zamgławiająca na muchy, komary i meszki na 80 m3 STRONG 150 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: STRONG
Kod produktu: 3135

Opis

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA
NA MUCHY, KOMARY I MESZKI


ZWALCZA KOMARY TYGRYSIE I POSPOLITE,  MUCHY DOMOWE, MESZKI I INNE OWADY LATAJĄCE
GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY SAMOWYŁADOWCZYMASZ PROBLEM Z MUCHAMI LUB KOMARAMI? DOTKLIWE KĄSANIE I CIĄGŁA POTRZEBA DRAPANIA NIE POZWALA CI SPAĆ? NIEUSTANNE BRZĘCZENIE PRZY UCHU DOPROWADZA CIĘ DO SZAŁU? POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO ROZWIĄZANIA?

Z POMOCĄ PRZYCHODZI DOSKONAŁA BOMBA RENOMOWANEJ MARKI STRONG - 4INSECT BOMB - INSEKTYCYD KTÓRY ZWALCZY WSZYSTKIE GATUNKI MUCH, MESZEK I KOMARÓW

 

✅ szybkie działanie - pierwsze efekty już po 15 minutach od zastosowania

wyjątkowo łatwy w użyciu - samoczynnie opróżniający się pojemnik - tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie - wracasz gdy jest już po wszystkim!

wydajne opakowanie - wystarcza na 80 m³ kubatury

środek polecany do zwalczania wszystkich gatunków meszek i much!

✅ zabójczo skuteczny sposób na komary!

✅ wysoka skuteczność - aż 3 substancje aktywne, które wzajemnie się uzupełniają w jednym produkcie!

 

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA - BILET W JEDNĄ STRONĘ DLA INSEKTÓW!

OPIS PRODUKTU

Z doświadczenia wiemy, że problem insektów, w szczególności komarów, much i meszek, może dosłownie spędzać sen z powiek. Jeżeli poszukujesz silnego preparatu, który pomoże Ci zwalczyć je raz na zawsze, z pomocą przychodzi STRONG BOMBA NA MUCHY, KOMARY I MESZKI! Jest to gotowy do użycia, mocny preparat owadobójczy w postaci aerozolu samowyładowczego (fogger - bomba), przeznaczony do zwalczania wszystkich uporczywych owadów latających w naszym mieszkaniu. Zawartość pojemnika wystarcza na 80 m3 kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji. STRONG BOMBA zawiera trzy bardzo skuteczne substancje aktywne o uzupełniającym sposobie działania (cypermetryna, tetrametryna oraz geraniol). Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15-30 minutach od zastosowania. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.

Nawet nie zauważysz, jak szybko jedna mucha lub meszka może stać się istną plagą. Wszystkiemu winne jest szaleńcze tempo, z jakim rozmnażają i rozprzestrzeniają się po całym domu. Działaj szybko!

 

ZASTOSOWANIE

STRONG BOMBA NA MUCHY, KOMARY I MESZKI to produkt owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów latających takich jak zgniłówka pokojowa, mucha plujka, mucha domowa, komar brzęczący, komar tygrysi i meszki. Insektycyd STRONG służy do przeprowadzenia profesjonalnej dezynsekcji w domowych warunkach, do użytku powszechnego. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych, garażach, lokalach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, obiektach handlowych, hotelach itp.

Ukąszenie małej meszki jest bardziej niebezpieczne niż nam się wydaje! Ich jad rozpuszcza i niszczy tkanki co może prowadzić do obrzęku płuc i wstrząsu anafilaktycznego.

Parę słów na temat komarów:

Rozwój komarów przebiega bardzo szybko i przy sprzyjających warunkach już po kilkunastu dniach od wylęgnięcia z jaja komar może przyjąć postać dorosłą i być zdolny do kopulacji. Kluczową rolę w procesie rozmnażania komarów odgrywa krew. Jest ona potrzebna samicom do tego, aby wyhodować jaja. Po jej uzyskaniu samica przez kilka dni wytwarza jaja i jest gotowa do kopulacji. Tuż po niej samce komarów giną, a samica złoży jaja w środowisku wodnym.
Zwabione wydychanym przez nas tlenkiem węgla i zapalonym światłem wlatują wieczorem do mieszkań, kłują, zostawiają czerwone i mocno swędzące bąble.

Z gruczołów ślinowych komara podczas ukłucia do naszego organizmu dostają się niebezpieczne drobnoustroje. Może to prowadzić do zakażenia ciężkimi chorobami a w następstwie powikłaniami.

Parę słów na temat much:

Muchy należą do najbardziej znienawidzonych owadów: kojarzą się z brudem i niskimi standardami, są uciążliwe, a ich obecność zdecydowanie nie jest pożądana.
Rozmnażają się w miejscach zanieczyszczonych: na odchodach, gnijącym mięsie, rozkładającej się materii. Po złożeniu jaj i ich wylęgu larwy mają od razu dostęp do jedzenia, dlatego dorosłe muchy tak chętnie fruwają w najbardziej zanieczyszczonych i obrzydliwych dla nas miejscach. Ich następnym kierunkiem są często nasze domy i mieszkania. Wszyscy wiemy jaka panuje w domu atmosfera jak co chwilę siada na nas mucha. Dzięki STRONG BOMBA NA MUCHY, KOMARY I MESZKI wymeldujemy niechciane muchy z naszych domów.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. Należy wynieść lub zabezpieczyć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Podczas zabiegu w pomieszczeniu nie mogą znajdować się osoby postronne i zwierzęta.
Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Produkt uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, jak najdalej od twarzy, aby uniknąć narażenia na pionowy strumień aerozolowy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 godz.

Tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie. Wracasz gdy jest już po wszystkim!

Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m³ wynosi ok. 8 sekund. Po skończonym zabiegu starannie wywietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godz., następnie usunąć pusty pojemnik i postępować jak z odpadami. Przed ponownym użytkowaniem umyć powierzchnie blatów, stołów i innych powierzchni.

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - środek owadobójczy ceniony w całej Europie, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się dezynsekcją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania szkodników przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, tetrametryna 0,2 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7800/19 4Insect Bomb
pojemność: 150 ml

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H222 Skrajnie łatwopalny aerozol H229 Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki

Zwroty wskazujące warunki bezpiecznego stosowania: P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium