Bomba zamgławiająca na rybiki i mrówki na 80 m3 STRONG 150 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.27
Producent: STRONG
Kod produktu: 3136

Opis

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA
NA RYBIKI I MRÓWKI 150 ML


ZWALCZA SREBRZYKI, MRÓWKI FARAONKI, RUDNICE, AMAZONKI, GMACHÓWKI I INNE
GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY SAMOWYŁADOWCZY

MASZ PROBLEM Z RYBIKAMI LUB MRÓWKAMI? WCHODZĄC POD PRYSZNIC MASZ TOWARZYSZY W POSTACI SREBRZYKÓW? MRÓWKI DUMNIE PRZECHADZAJĄ SIĘ PO TWOIM DOMU? POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO ROZWIĄZANIA?

Z POMOCĄ PRZYCHODZI DOSKONAŁA BOMBA RENOMOWANEJ MARKI STRONG - INSEKTYCYD KTÓRY ZWALCZY RYBIKI I KAŻDY GATUNEK MRÓWEK!

 

✅ szybkie działanie - pierwsze efekty już po 15 minutach od zastosowania

wyjątkowo łatwy w użyciu - samoczynnie opróżniający się pojemnik - tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie - wracasz gdy jest już po wszystkim!

wydajne opakowanie - wystarcza na 80 m³ kubatury

środek polecany do zwalczania wszystkich gatunków mrówek!

✅ zabójczo skuteczny sposób na rybiki cukrowe!

✅ wysoka skuteczność - aż 3 substancje aktywne, które wzajemnie się uzupełniają w jednym produkcie!

 

STRONG BOMBA OWADOBÓJCZA - BILET W JEDNĄ STRONĘ DLA INSEKTÓW!

OPIS PRODUKTU

Z doświadczenia wiemy, że problem insektów, w szczególności srebrzyków i mrówek, może dosłownie spędzać sen z powiek. Jeżeli poszukujesz silnego preparatu, który pomoże Ci zwalczyć je raz na zawsze, z pomocą przychodzi STRONG BOMBA NA RYBIKI I MRÓWKI! Jest to gotowy do użycia, mocny preparat owadobójczy w postaci aerozolu samowyładowczego (fogger - bomba), przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków mrówek i rybików. Zawartość pojemnika wystarcza na 80 m3 kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji. STRONG BOMBA NA RYBIKI I MRÓWKI zawiera trzy bardzo skuteczne substancje aktywne o uzupełniającym sposobie działania (cypermetryna, tetrametryna oraz geraniol). Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15-30 minutach od zastosowania. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.

Nawet nie zauważysz, jak szybko jedna mrówka może stać się istną plagą. Pojedynczy osobnik znaczy ścieżkę, która jest sygnałem dla całej rzeszy głodnych i wściekłych mrówek! Działaj szybko!

 

ZASTOSOWANIE

STRONG BOMBA NA RYBIKI I MRÓWKI to produkt owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów biegających takich jak rybiki cukrowe, mrówki darniowe, gmachówki, rudnice, faraonki, amazonki i inne. Insektycyd STRONG służy do przeprowadzenia profesjonalnej dezynsekcji w domowych warunkach, do użytku powszechnego. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych, garażach, lokalach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, obiektach handlowych, hotelach itp.

Rybiki posiadają zdolność trawienia celulozy przez co ich przysmakiem są nasze kolekcje książek i papier toaletowy. Uniknij niespodzianki w postaci dziurawego papieru toaletowego!

Parę słów na temat rybików:

Rybik cukrowy (srebrzyk) to podłużny, bardzo zwinny owad o srebrnych łuskach. Rybiki to małe pełzające owady zamieszkujący nasze domy, a w szczególności miejsca ciepłe i wilgotne w łazienkach i zakamarki kuchni.. Srebrzyki nie są dla nas niebezpieczne, ale mogą być uciążliwe. Widok robaków w łazience nie jest ani przyjemny, ani pożądany. Rybiki żerują nocą, więc w czasie dnia pozostają w ukryciu. Ich pożywieniem są przede wszystkim produkty, które zawierają skrobię, cukry i celulozę, dlatego gustują w klejach organicznych, resztkach spożywczych i roślinnych: gnijące liście, strzępki pleśni, glony,  cukrze i słodyczach i papierze.

Osoby nadwrażliwe na jad owadów błonkoskrzydłych, np. os i pszczół w wyniku ugryzienia przez mrówki mogą doświadczyć rozległych odczynów miejscowych. Opuchlizna i rumień po ugryzieniu mrówki mogą wtedy sięgać 8-10 cm średnicy i utrzymywać się ponad dobę. Ugryzienia u osób uczulonych mogą prowadzić do wstrząsu anafilaktycznego.

Parę słów na temat mrówek:

Jak wszyscy wiemy mrówki to jedne z najbardziej pożytecznych stworzeń – użyźniają glebę, oczyszczają leśne ściółki i są pokarmem dla wielu gatunków zwierząt. O ile leśna ściółka jest ich naturalnym środowiskiem to nasze domy już nie. Jeśli spotkałeś te insekty na balkonie albo w kuchni, zapewne wiesz, jak ciężko się ich pozbyć. Owady poszukują białek i cukrów przez co przyciągają je resztki jedzenia, których pełno w domach.

Mrówki do komunikacji wykorzystują feromony, czyli związki chemiczne. To znaczy, że jeśli grupa owadów znajdzie źródło pożywienia (na przykład rozlany sok na Twojej podłodze) – poinformuje o tym wszystkich członków kolonii.

Rybików należy szukać przede wszystkim w:

  • łazience
  • zakamarkach kuchni
  • inne ciepłe i wilgotne miejsca w mieszkaniu

Mrówek należy szukać przede wszystkim w:

  • kątach ścian
  • przy wszelkich szczelinach które wychodzą poza mieszkanie
  • przy oknach i drzwiach

Mrówki w domu mogą być naprawdę nieprzyjemnymi gośćmi! Mogą budować gniazda w drewnianych elementach budynków niszcząc je. W poszukiwaniu pokarmu uszkadzają i zanieczyszczają naszą żywność!

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. Należy wynieść lub zabezpieczyć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Podczas zabiegu w pomieszczeniu nie mogą znajdować się osoby postronne i zwierzęta.
Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Produkt uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, jak najdalej od twarzy, aby uniknąć narażenia na pionowy strumień aerozolowy. Pozostawić opróżniający się pojemnik, opuścić i zamknąć pomieszczenie na 1 godz.

Tylko klikasz i opuszczasz pomieszczenie. Wracasz gdy jest już po wszystkim!

Czas aerozolowania pomieszczenia o kubaturze 30 m³ wynosi ok. 8 sekund. Po skończonym zabiegu starannie wywietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godz., następnie usunąć pusty pojemnik i postępować jak z odpadami. Przed ponownym użytkowaniem umyć powierzchnie blatów, stołów i innych powierzchni.

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - środek owadobójczy ceniony w całej Europie, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się dezynsekcją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania szkodników przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, tetrametryna 0,2 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7800/19 4Insect Bomb
pojemność: 150 ml

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H222 Skrajnie łatwopalny aerozol H229 Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki

Zwroty wskazujące warunki bezpiecznego stosowania: P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P211 Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. P251 Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. P261 Unikać wdychania rozpylonej cieczy. P410+P412 Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium