Oprysk na komary. Środek do odkomarzania z etofenproksanem i PBO KILLER LIQUID ONE SHOT 1l

one-shot-oprysk-na-komary-1-l.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ONE SHOT
Kod produktu: 3410

Opis

Koncentrat na komary, skuteczny środek do odkomarzania ONE SHOT - 1 l

Mocny oprysk na komary, preparat owadobójczy zawierający etofenproks!

Profesjonalny preparat do zwalczania komarów o długotrwałym działaniu!

✅ wysoka skuteczność - ONE SHOT KOMARY z etofenproksem to wysoce skuteczny preparat zwalczający komary i inne owady latające. Działa zarówno na dorosłe osobniki, jak i na larwy,

✅ łatwość użycia -preparat na komary jest łatwy w użyciu. Wystarczy go rozcieńczyć z wodą i opryskać miejsca, w których przebywają komary,

✅ szeroki zakres stosowania - ONE SHOT KOMARY może być używany zarówno w standardowym oprysku ręcznym, jak i metodą zamgławiania, co sprawia, że jest odpowiedni do różnych warunków terenowych,

✅ wzmocnione działanie - koncentrat na komary zawiera dwie substancje czynne, etofenproks i butotlenek piperonylu, które współpracują i, w wyniku synergii, zapewniają mocniejsze działanie owadobójcze,

✅ szybka eliminacja - dzięki działaniu kontaktowemu, produkt natychmiastowo działa na komary, zabijając je w krótkim czasie po kontakcie z substancją czynną.

ONE SHOT KOMARY - Jeden strzał i komary padają!

Opis produktu:

ONE SHOT KOMARY to skoncentrowany preparat owadobójczy, który jest przeznaczony do zwalczania dorosłych komarów wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczony dla profesjonalnych ekip wykonujących zabiegi zwalczania komarów na terenach powodziowych, w ogrodach, na tarasach i innych terenach otwartych.

Koncentrat na komary zawiera dwie substancje czynne: etofenproks i butotlenek piperonylu (PBO). Etofenproks to syntetyczny insektycyd, który działa na układ nerwowy komarów, powodując ich paraliż i śmierć. Butotlenek piperonylu działa jako tzw. synergetyk, wzmacniając działanie etofenproksu i wydłużając czas jego aktywności.

Zastosowanie:

Oprócz standardowego oprysku ręcznego, koncentrat na komary ONE SHOT KOMARY może być również wykorzystywany do oprysków metodą zamgławiania (gorącej mgły). Metoda ta jest szczególnie skuteczna w przypadku dużych powierzchni i miejsc o gęstej roślinności. Do stosowania preparatu tą metodą potrzebne są specjalistyczne zamgławiacze, które umożliwiają wytworzenie kropli o średnicy objętościowej (VMD) od 5 do 25 μm.

Produkt ONE SHOT NA KOMARY należy rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Zabieg powinien być wykonany przy spokojnej, bezwietrznej i bezdeszczowej pogodzie, najlepiej wczesnym rankiem lub wieczorem, w porach wzmożonej aktywności komarów. Opryskując lub zamgławiając wysokie trawy, zarośla i grążele wodne należy uważać, aby nie rozprowadzać preparatu na powierzchnię otwartej wody. Należy stosować się do zaleceń producenta zamgławiacza i do instrukcji zawartej na opakowaniu preparatu.

ONE SHOT KOMARY - Długotrwała ochrona dzięki sile etofenproksu!

Sposób użycia:

Opryskiwanie:

Rozcieńczyć koncentrat na komary zgodnie z instrukcją. Zalecane proporcje to: 50 ml koncentratu na 5 litrów wody — do oprysku standardowego. Dokładnie wymieszać preparat z wodą, a następnie należy nalać roztwór do opryskiwacza. Opryskać miejsca, w których występują komary, zwracając szczególną uwagę na miejsca ich żerowania i odpoczynku. Nie stosować preparatu bezpośrednio na ludzi, zwierzęta, rośliny uprawne i żywność. Unikać kontaktu preparatu ze skórą i oczami.

Zamgławianie:

Rozcieńczyć koncentrat na komary zgodnie z instrukcją. Zalecane proporcje to: 1 litr preparatu na 2 litry wody i 1 litr nośnika. Stosować 4 litry cieczy roboczej /ha. Zastosować preparat w specjalistycznym zamgławiaczu, który umożliwia wytworzenie mikroskopijnych kropli o średnicy objętościowej nie przekraczającej 25 μm. Rozprowadzić preparat równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Zabieg powinien być wykonany przy spokojnej, bezwietrznej i bezdeszczowej pogodzie, najlepiej wczesnym rankiem lub wieczorem w porach wzmożonej aktywności komarów. Opryskując zarośla, należy uważać, aby nie opryskiwać powierzchni otwartych zbiorników wodnych. Należy stosować się do zaleceń producenta zamgławiacza i do instrukcji obsługi preparatu.

Skład: etofenproks 100 g/l, butotlenek piperonylu 200g/l

Nr pozwolenia: 5745/14

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Niebezpieczeństwo:

H315 DZIAŁA DRAŻNIĄCO NA SKÓRĘ, H317 MOŻE POWODOWAĆ REAKCJĘ ALERGICZNĄ SKÓRY, H318 POWODUJE POWAŻNE USZKODZENIE OCZU, H410 DZIAŁA BARDZO TOKSYCZNIE NA ORGANIZMY WODNE, POWODUJĄC DŁUGOTRWAŁE SKUTKI.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium