Oprysk na pluskwy, karaluchy, muchy o szybkim i niezawodnym działaniu Fendona PRO 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.49029
Producent: BASF
Kod produktu: 278

Opis

FENDONA PRO
OPRYSK O SZYBKIM I NIEZAWODNYM DZIAŁANIU
NA PLUSKWY, KARALUCHY I MUCHY 500 ML


ZAPEWNIA SZYBKIE UNIESZKODLIWIENIE OWADÓW
NAWET W MIEJSCACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

 

  • szybkie działanie - pierwsze efekty już w ciągu 30 minut
  • uniwersalna skuteczność - wobec szerokiej gamy szkodników
  • zaawansowana formuła - zawiera cząsteczki mikrokrystaliczne
  • potwierdzona szybkość działania i wyjątkowo długi okres aktywności
  • stosowany przez wyspecjalizowane ekipy dezynsekcyjne

 


OPIS PRODUKTU

FENDONA PRO to koncentrat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny należący do grupy syntetycznych pyretroidów przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy owadów takich jak: mrówki, pluskwy domowe, chrząszcze, karaluchy, muchy, pchły, komary i inne przenoszące choroby, jak również ćmy, rybiki cukrowe, termity i osy. Preparat cieszy się doskonałą renomą jednego z najcenniejszych narzędzi do walki z malarią i innymi przenoszonymi przez owady chorobami na świecie. Środek zawiera alfa-cypermetrynę, substancję aktywną zapewniającą niezawodne działanie przy wyjątkowo niskim dawkowaniu. Dzięki niej preparat unieszkodliwia owady w ciągu zaledwie 30 minut i prowadzi do ich śmierci w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo cząstki mikrokrystaliczne, w połączeniu z precyzyjnie wyselekcjonowaną na drodze badań mieszaniną składników konsolidujących i rozprowadzających, zapewniają doskonałą skuteczność, zarówno natychmiastową jak i przedłużoną, nawet wobec trudnych w zwalczaniu gatunków, takich jak pluskwa domowa.

Preparat FENDONA PRO jest bezwonny, nie powoduje plam ani korozji - jest mało toksyczny dla ludzi i innych zwierząt stałocieplnych. Cechy te w połączeniu z niewielką dawką i niskim poziomem drażliwości dla skóry czynią go szczególnie przydatnym w zastosowaniu w miejscach, w których przebywają ludzie, zwierzęta lub tam, gdzie przechowywane są artykuły spożywcze. Powyższe potwierdzone jest faktem, iż jest on zalecany do stosowania w impregnowanych insektycydami moskitierach.

ZASTOSOWANIE

Preparat FENDONA PRO zalecany jest do zwalczania owadów biegających i latających w obiektach mieszkalnych, inwentarskich, przemysłowych - w tym gastronomicznych - czy też publicznych placówkach opieki zdrowotnej, ale również hotelach i restauracjach.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat należy rozcieńczać z wodą w proporcjach 5 ml/l i aplikować przy użyciu standardowych opryskiwaczy. Opryskiwacz należy napełnić odpowiednią dawką środka FENDONA PRO. Następnie należy nim wstrząsnąć, by umożliwić równomierne wymieszanie się składników. Wymieszanie zawartości opryskiwacza zalecane jest również po każdej przerwie w pracy. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz wpływania preparatu.

Zalecane stężenie cieczy roboczej:

W normalnych warunkach 35 ml środka rozcieńczonego w 5 l wody wystarcza na powierzchnię ok. 100 m2. W przypadku wysokiego stopnia infestacji bądź stosowania preparatu na mocno zabrudzonych, porowatych lub chłonnych powierzchniach zalecane jest użycie podwójnej dawki w celu uzyskania optymalnych wyników. Ludzie i zwierzęta mogą powrócić do zdezynsekowanych pomieszczeń natychmiast po wyschnięciu rozpylonego preparatu i starannym przewietrzeniu.


skład: alfa-cypermetryna 5,83 g/100 g
numer pozwolenia: PL/2019/0374/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium