Środek na PRZĘDZIORKI, MĄCZLIKI, TARCZNIKI, WCIORNASTKI gotowy do użycia spray COŚ NA 450 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 20,99 zł 20.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 2745

Opis

COŚ NA... PRZĘDZIORKI
GOTOWY DO UŻYCIA PREPARAT DO ZWALCZANIA
SZKODNIKÓW ROŚLIN 450 ML


PRZĘDZIORKI, MĄCZLIKI, WCIORNASTKI, MISECZNIKI, TARCZNIKI
OCHRONA ROŚLIN WARZYWNYCH, SADOWNICZYCH I OZDOBNYCH

 

  • bardzo wydajny
  • skuteczny na przędziorki i inne szkodniki roślin
  • natychmiastowe działanie
  • zawiera naturalne polisacharydy
  • działa w sposób mechaniczny

 

OPIS PRODUKTU

Preparat COŚ NA... PRZĘDZIORKI to gotowy do użycia oprysk do zwalczania mszyc, przędziorków, miseczników, tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych i innych (warzywnych i sadowniczych). Działa w sposób mechaniczny (dzięki klejącym właściwościom składników) poprzez utworzenie błony okrywającej i unieruchamiającej szkodniki roślin. Jednocześnie preparat nie zakłóca procesów fizjologicznych roślin, jest więc dla nich w pełni bezpieczny. W swoim składzie zawiera naturalne polisacharydy (wielocukry lub cukry złożone) zdyspergowane (rozdrobnione z większych cząstek na mniejsze) w substancji powierzchniowo-czynnej. Działa natychmiast i skutecznie likwiduje problem szkodników.

ZASTOSOWANIE

Środek COŚ NA... PRZĘDZIORKI służy do kontroli mszyc i roztoczy (przędziorków), mączlików, wciornastków, miseczników i tarczników na roślinach warzywnych, sadowniczych oraz ozdobnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zlokalizować miejsca gromadzenia się szkodników. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskać całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtarzać kilkakrotnie po 7-14 dniach. Nie stosować częściej niż raz w tygodniu.


skład: dioktylosulfonobursztynian sodu

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium