Środek na osy i szerszenie do usuwania gniazd Propal HERKULES S MAX 750 ml zasięg do 3 m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,99 zł 48.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 3039

Opis

PROPAL HERKULES S MAX
SPRAY NA OSY I SZERSZENIE 750 ML

 

skutecznie zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach

✅ preparat
gotowy do natychmiastowego użycia- silny aerozol strumieniowy

bezpieczny zasięg - usuwa gniazdo szerszeni i os nawet do 3 metrów

✅ środek zawiera aż dwie substancje czynne

 

 Jak stosować środek na osy i szerszenie?

Propal HERKULES S MAX  to silny preparat owadobójczy o niezwykłej skuteczności przeznaczony do zwalczania OS i SZERSZENI w ich gniazdach. Produkt zawiera dwie substancje czynne, które działają kontaktowo na owady. Zasięg strumienia roboczego wynoszący nawet do 3 metrów od gniazda co zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania oprysku.

Propal HERKULES MAX

Jak usunąć gniazdo szerszeni lub os?

Przed użyciem preparatu Propal HERKULES S MAX należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć kapturek ochronny. Wylot dyszy skierować w okolicę wlotu do gniazda szerszeni. Dla bezpieczeństwa zabieg wykonać w późnych godzinach popołudniowych lub wieczorem, kiedy aktywność zwalczanych owadów jest obniżona.
Przy zabiegu zachować szczególną ostrożność - osłonić ukryte części ciała przed użądleniami owadów. Spryskać obficie wlot do gniazda szerszeni w ciągu kilku sekund. Maksymalny zasięg strumienia preparatu - do 3 metrów od gniazda. Propal HERKULES S MAX działa kontaktowo, efekt bójczy występuje po 30 - 45 minutach od zastosowania. Do usuwania gniazd można przystąpić  po upływie co najmniej 24 godzin od oprysku, po stwierdzeniu całkowitego zaniku aktywności owadów. Po zastosowaniu preparatu w pomieszczeniach, przed ich ponownym użytkowaniem należy je intensywnie przewietrzyć przez okres co najmniej 2 godzin.


Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wymagające szczególnej troski (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W czasie stosowania preparatu usunąć z pomieszczenia, lub zabezpieczyć przed opryskiem: żywność i środki żywienia zwierząt.


skład: neopynamina forte 3,4 g/l (0,4%), cyphenotryna 10,2 g/l (1,2%)
numer pozwolenia: 4077/10

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium