Trucizna w formie pasty do zwalczania gryzoni ROBAN PASTA difenakum 1 kg

ROBAN PASTA.jpg
 • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,99 zł 48.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Newpest
Kod produktu: 3101

Opis

NEWPEST ROBAN
PASTA NA GRYZONIE 1 KG
PRZYNĘTA GOTOWA DO UŻYCIA


BARDZO SILNY ANTYKOAGULANT
ZABÓJCZO SKUTECZNY

 

✅ przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna na trudne warunki atmosferyczne

 nie wzbudza nieufności szkodników

✅ zabójcza po jednorazowym spożyciu

 do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków

✅ zawiera substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!

OPIS PRODUKTU

ROBAN PASTA jest gotową do użycia przynętą w formie pasty (15 g porcje) na gryzonie, zawierającą difenakum - substancję czynną z grupy antykoagulantów, skuteczną w zwalczaniu myszy i szczurów nawet po przyjęciu pojedynczej dawki. Ta forma rodentycydu jest chętnie zjadana przez gryzonie dzięki atrakcyjnej formie i zapachowi. Produkt nie wzbudza u gryzoni nieufności.

ROBAN PASTA może być stosowany wewnątrz i wokół budynków przemysłowych (włączając w to magazyny, składy, ładownie statków), budynków użyteczności publicznej, domów, piwnic, garaży, pomieszczeń składowych przez użytkowników profesjonalnych.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych w podstawowych modelach karmników deratyzacyjnych!

ZASTOSOWANIE

Przynęta gotowa do użycia (w saszetkach) do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywności gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.). Przynęty nie należy wyjmować z saszetek. Po zastosowaniu produktu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z produktem.


Wyjątkowa skuteczność pasty potwierdzona przez profesjonalne ekipy DDD.
ZAUFAJ SPECJALISTOM! POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMÓW Z GRYZONIAMI!

SPOSÓB UŻYCIA

Dawka i częstotliwość stosowania

 • Zwalczanie myszy (Mus musculus) wewnątrz budynków i wokół budynków:

  Niska infestacja (mała liczba organizmów szkodliwych) do 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 5 m.

  Duża infestacja (duża liczba organizmów szkodliwych) do 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 2 m.
 • Zwalczanie szczurów (Rattus norvegicus) wewnątrz budynków i wokół budynków:

  Niska infestacja (mała liczba organizmów szkodliwych) do 200 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 10 m.

  Duża infestacja (duża liczba organizmów szkodliwych) do 200 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 5 m.

Ze względu na mechanizm działania substancji należących do grupy antykoagulantów skutki zastosowania produktów gryzoniobójczych je zawierających można zaobserwować po 4-10 dni po spożyciu przynęty.

skład: difenakum 0,005 g/100 g, benzoesan denatonium, 2,2’-iminodiethanol

nr pozwolenia: PL/2018/0299/MR/SBP

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium