Trutka na myszy i szczury kostka BEST RAT KILLER PERFEKT 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 215,00 zł 215.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 563

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
GOTOWA DO UŻYCIA KOSTKA
BRODIFAKUM NA SZCZURY I MYSZY 5 KG


TRUJĄCA JEDNODAWKOWA PRZYNĘTA
DO SKUTECZNEGO ZWALCZANIA SZCZURÓW I MYSZY

✅ skuteczna - nawet po jednorazowym spożyciu

✅ u
niwersalna - do użytku wewnątrz i na zewnątrz

✅ wygodna - gotowa do użycia przynęta w formie kostek

zawiera bardzo silną truciznę - brodifakum

✅ technologia pigmentów fluorescencyjnych FLUO-NP

✅ zawiera substancje zapobiegające przypadkowemu spożyciu przez ludzi

 
OPIS PRODUKTU

BEST RAT KILLER PERFEKT Jest gotową do użycia trutką jednodawkową w postaci bloczków 20 g (luzem) do zwalczania myszy domowej i szczurów wędrownych na wszystkich etapach rozwoju. Preparat zawiera brodifakum (związek z grupy antykoagulantów) oraz benzoesan denatonium (czynnik zniechęcający ludzi do spożycia). Przynęta może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i wokół budynków. Dzięki wykorzystaniu technologii pigmentów fluorescencyjnych (FLUO-NP®), jeśli kostka jest oświetlona lampą UV, można ją łatwo zidentyfikować nawet w złych warunkach oświetleniowych. Preparat fluorescencyjny sprawia, że odchody gryzoni po zjedzeniu przynęty również są widoczne w świetle UV. Pozwala to monitorować aktywność gryzoni.

Produkt przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Gryzonie mogą przegryzać kable oraz wyrządzać inne szkody. Pozostawiają odchody, które mogą nieść ze sobą wiele niebezpiecznych chorób i pasożytów! Należy jak najszybciej zastosować skuteczne rozwiązania gwarantujące pozbycie się problemu!

ZASTOSOWANIE

Przynęta BEST RAT KILLER PERFEKT przeznaczona do użytku w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz - w bezpośrednim ich sąsiedztwie, po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

PRODUKT ZAWIERA ŚRODEK AWERSYJNY (BENZOESAN DENATONIUM), KTÓRY POMAGA ZAPOBIEGAĆ SPOŻYCIU PRZEZ LUDZI.

SPOSÓB UŻYCIA

Wyłożyć preparat w porcjach, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych (lub płytkich naczyniach), w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych).

Zwalczanie myszy:

  • Wysoka infestacja: do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 2 m).
  • Niska infestacja: do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m).

Zwalczanie szczurów:

  • Wysoka infestacja: do 100 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m).
  • Niska infestacja: do 100 g przynęty na stację deratyzacyjną (jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m).

Spożytą trutkę BEST RAT KILLER PERFEKT należy systematycznie uzupełniać aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po ok. 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika. Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią.


skład: brodifakum 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2017/0303/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium