Środki i opryski na komary

OPRYSKI NA KOMARY. JAK SKUTECZNIE ZWALCZYĆ KOMARY W OGRODZIE?

Z pewnością każdy z nas kojarzy to uciążliwe brzęczenie, a także swędzenie po ukąszeniu komara. Te natrętne owady spędzają sen z powiek wielu, kiedy uda im się dostać do domu w nocy. Dlatego też warto zainwestować w skuteczne środki i opryski na komary, które pozwolą zwalczyć te szkodniki z zamieszkałych obszarów.

Tego typu preparaty można podzielić na kilka kategorii:

  • przeznaczone do wnętrz pomieszczeń – w zależności od potrzeb to opryski czy płyny z urządzeniami do prądu; ze względu na nieprzyjemny dla owadów zapach skutecznie odstraszają komary, chroniąc pomieszczenia przed ich wlatywaniem,
  • przeznaczone do ochrony indywidualnej – są to popularne repelenty i spraye, którymi można spryskać skórę i ubrania; środki te mają konkretny zasięg, odstraszając owady od danej osoby,
  • opryski – przeznaczone do ochrony większych obszarów; większość z nich wyróżnia się długotrwałym działaniem, które może sięgać nawet do 2-3 miesięcy.

oprysk na komary Oprysk na komary i kleszcze Komaron Forte.

Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym lub spędzasz lato na działce, warto zdecydować się właśnie na opryski przeciw komarom. Są one całkowicie bezpieczne dla roślin, dlatego też można je bez obaw stosować na całym obszarze ogrodu czy działki. Większość z tego rodzaju preparatów działa także na inne gatunki szkodników, takie jak chociażby muchy, mszyce czy meszki.

Na rynku znaleźć można wiele różnych rodzajów środków na komary. Można je stosować samodzielnie, kierując się instrukcją dodaną do danego produktu. Jeśli jednak nie chcesz wykonywać tego typu prac samodzielnie, możesz skontaktować się z firmą realizującą usługi oprysków przeciw komarom. Dzięki temu specjaliści wykonają wszystkie niezbędne prace, dzięki którym będziesz mógł bez obaw spędzać wieczory na tarasie czy w ogrodzie.

Jeśli jednak nie chcesz decydować się na opryski, możesz wybrać także inne skuteczne rozwiązania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi estetyczne lampiony z wkładami przeciw komarom, spraye, pałeczki, spirale czy płytki. Jeśli nie masz pewności, jaki produkt byłby dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się z nami, a doradzimy odpowiedni produkt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium