Opryski i środki na pluskwy domowe:

bomby, foggery, spraye, opryski i inne środki owadobójcze

Jak zwalczyć pluskwy domowe?

Niezwykle uciążliwy a zarazem w ostatnimi czasy pospolity owad pasożytniczy
PLUSKWA DOMOWA łac. Cimex lectularius a ang. bed bug . Pluskwa domowa jest owadem krwiopijnym wyposażonym w układ kłująco-ssący.  Pogryzienia przez pluskwy są często bardzo swędzące. Jakie preparat na pluskwy wybrać aby był skuteczny? Jeśli masz problem z wyborem, zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie.

Preparat na pluskwy.

Skuteczne środki na pluskwy domowe znajdziesz w naszym sklepie.

Gdzie szukać pluskiew?
Siedliskiem pluskiew jest łóżko i bezpośrednia okolica. Pluskwa przenoszona jest wraz z człowiekiem, i jest częstą "pamiątką" przywiezioną do domu po podróży. Pluskwy domowe mogą występować zarówno w starych budynkach, jak również nowoczesnych apartamentowcach i wysokiej klasy hotelach.
W naszym sklepie można zaopatrzyć się w skuteczne preparaty służące do zwalczania pluskwy domowej a także pułapki monitorujące ich obecność. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest zwalczanie pluskiew przy pomocy gorącej pary, która pozwoli nam na pozbycie się zarówno owadów jak i ich jaj- do tego służą specjalne parownice. W celu zapoznania się z pełną ofertą oraz sposobem stosowania preparatów zapraszamy do skorzystania z kontaktu naszymi sprzedawcami. U nas dostępne są sprawdzone i skuteczne środki do zwalczania pluskiew.
 Jeśli nie chcesz tracić czasu na zwalczanie pluskiew domowymi sposobami - zapraszamy!

 Poniżej krótki film o tym jak pozbyć się pluskiew z domu.

jak się pozbyć pluskiew z domu?

Jak znaleźć pluskwy w domu? Jak się ich pozbyć? Nie możesz opuścić mieszkania?, obawiasz się chemii? Sprawdź jak można zwalczyć pluskwy w ekologiczny sposób. Kliknij w poniższy obrazek aby wyświetlić film na YouTube

ŚRODEK NA PLUSKWY

Jeśli chcą Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi zwalczania pluskiew domowych zapraszamy na stronę: 

www.pryskanie.pl lub tel. 510-558-588

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium