Granulat na mrówki trutka ANTKILLER NewPest 2 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.14
Producent: Newpest
Kod produktu: 3205

Opis

ANTKILLER ŚRODEK NA MRÓWKI
GOTOWA DO UŻYCIA PRZYNĘTA W GRANULACIE 2 KG


ŚRODEK DO POSYPYWANIA
ZABÓJCZA DLA MRÓWEK PRZYNĘTA

 

✅ wydajny - zwalcza nawet do 200 gniazd mrówek

✅ skuteczny - likwiduje królową wraz z całą kolonią

✅ szybki - efekt już po 48h od zastosowania (mrówki zaczynają padać po 15-20 min. od kontaktu z trutką)

wygodny - gotowy do użycia

zawiera 2 silne substancje czynne

 

Mrówki w ogrodzie mogą wyrządzać duże szkody! Niszczą bulwy, kłącza, korzenie roślin, kwiaty i pąki uszkadzając owoce! Tworzone przez mrówki korytarze powodują przesuszenie gleby, a mrowiska na powierzchni niszczą nam trawnik!

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy w postaci granulatu, gotowy do użycia, przeznaczony do zwalczania mrówek oraz ich gniazd. Produkt do użycia wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, w budynkach użytku publicznego (hotelach, restauracjach, kinach, szpitalach), w obiektach gospodarczych, przemysłowych (w tym przemysłu spożywczego), handlowo-usługowych, biurowych, sportowych, w pustych magazynach oraz na terenach przyległych, tj. na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach, ścieżkach i placach o utwardzonej powierzchni.

Cypermetryna zawarta w granulacie jest substancją czynną, która działa żołądkowo i kontaktowo, prowadząc do paraliżu i w efekcie do śmierci. Działa selektywnie, nie jest toksyczna dla wszystkich organizmów, natomiast jest trująca dla owadów oraz ryb. Wystarczy już niewielka dawka, aby móc zaobserwować działanie substancji na układ nerwowy szkodnika.

 

Mrówki w domu mogą być naprawdę nieprzyjemnymi gośćmi! Mogą budować gniazda w drewnianych elementach budynków niszcząc je. W poszukiwaniu pokarmu uszkadzają i zanieczyszczają naszą żywność!

JAK ZWALCZYĆ MRÓWKI ZA POMOCĄ ŚRODKA ANTKILLER?

Rozsypać widoczną warstwę preparatu na powierzchni gniazda oraz ścieżkach, po których wędrują mrówki. Wewnątrz budynków wysypać preparat w miejscach gromadzenia się oraz przebiegu owadów. Powtórzyć zabieg w przypadku opadów atmosferycznych.

DOZOWANIE: 10 g preparatu na 1 m² powierzchni, na  której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek. W przypadku zawilgocenia lub dużego nagromadzenia się owadów, zabieg powtórzyć.

Czas od zastosowania do uzyskania skutku biobójczego: preparat wykazuje skuteczność po 48 godzinach od momentu zastosowania.

Mrówki w naszym ogrodzie mogą być sygnałem, że na naszych roślinach pojawiły się mszyce. Wydzielina mszyc jest przysmakiem mrówek dlatego też mrówki chronią je np. przed biedronkami. Mszyce z pomocną mrówek mogą doprowadzić do ruiny nasze uprawy!


skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 9057/23

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium