Oprysk na gryzki, psotniki, wołki, żywiaki, kowale środek na szkodniki magazynowe STRONG 30 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9
Producent: STRONG
Kod produktu: 3324

Opis

Środek na szkodniki magazynowe - Skuteczny oprysk na gryzki, psotniki, wołki zbożowe i żywiaki chlebowce 30 ml

Preparat owadobójczy w formie koncentratu, błyskawicznie zwalcza szkodniki magazynowe

Oprysk na szkodniki zbożowe i magazynowe. Zabezpiecza surowce zbożowe, tytoniowe i zielarskie przed wołkiem zbożowym i świdrzykiem cygarowcem!

 

✅ wszechstronne działanie - preparat skutecznie tępi szkodniki zbożowe takie jak gryzki, psotniki, zakamarniki, wołki zbożowe i żywiaki chlebowce,

✅ ochrona zakładów przetwórstwa tytoniowego i zielarskiego - zwalcza świdrzyka cygarowca atakującego magazyny, suszarnie ziół i przypraw,

✅ zabezpiecza ogrody przed inwazją kowali tramwajarzy - zwalcza plagę czerwonych robaków,

✅ zastosowanie na różnych powierzchniach - oprysk na szkodniki magazynowe nadaje się do stosowania na różnych powierzchniach, zarówno porowatych, jak i gładkich,

✅ zawiera aż 3 substancje aktywne! - preparat na szkodniki zbożowe i magazynowe zawiera 3 silne substancje czynne: cypermetrynę, tetrametrynę i geraniol,

✅ likwiduje gniazda os i szerszeni - zwalcza różne gatunki owadów latających takich jak: osy, szerszenie, muchy, komary i meszki.

 

Wytęp szkodniki, zabezpiecz surowce! Preparat STRONG to skuteczna tarcza ochronna przed gryzkami, żywiakami i wołkami w magazynach zbożowych!

Opis produktu:

STRONG na gryzki, psotniki, wołki i żywiaki to preparat owadobójczy, dostępny w formie płynnego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Środek jest idealnym rozwiązaniem do skutecznego zwalczania różnych insektów zwłaszcza szkodników magazynowych atakujących surowce w przemyśle zbożowym, tytoniowym, zielarskim i spożywczym.

Środek na szkodniki magazynowe zawiera unikalne substancje czynne, takie jak cypermetrynatetrametryna i geraniol, które również likwidują gniazda os i szerszeni i skutecznie tępią owady latające i biegające. Jest to insektycyd biobójczy, który działa zarówno kontaktowo, jak i drogą pokarmową i wiąże się z receptorami  w komórkach nerwowych owadów, blokując przewodzenie impulsów, co powoduje zaburzenia koordynacji ruchowej, a następnie wywołuje paraliż i prowadzi do śmierci owada.

Zastosowanie:

Preparat na szkodniki zbożowe stanowi niezastąpione narzędzie w zapobieganiu atakom gryzków, psotników, wołków zbożowych, żywiaków chlebowców, które mogą zniszczyć przechowywane surowce zbożowe oraz produkty przetworzone takie jak: mąka, makaron, ryż, kasza czy płatki owsiane. Preparat na szkodniki magazynowe powinien być używany z zachowaniem dużej ostrożności, aby unikać rozpylania go bezpośrednio na surowce i produkty spożywcze. STRONG to środek na szkodniki magazynowe, który należy rozpylać na zainfekowane powierzchnie po uprzednim oczyszczeniu magazynów zbożowych, spożywczych, tytoniowych i usunięciu produktów żywnościowych. Zaleca się izolację obszarów przechowywania produktów i zabezpieczenie surowców oraz artykułów spożywczych, aby uniknąć potencjalnych zanieczyszczeń.

Preparat na szkodniki magazynowe marki STRONG może być stosowany do ochrony suszu tytoniowego, gdzie jakość i czystość surowców jest kluczowa. Preparat dostarcza skutecznej ochrony przed szkodnikami takimi jak świdrzyki cygarowce i likwiduje ryzyko zanieczyszczeń i utraty wartości surowców tytoniowych, chroniąc również przed innymi szkodnikami, takimi jak mole tytoniowe. W przypadku przemysłu zielarskiego, preparat doskonale może się sprawdzić w zwalczaniu szkodników, które mogą zagrażać jakości przechowywanych ziół i przypraw. STRONG to środek na szkodniki, który może pomóc w zabezpieczeniu suszarni tytoniu, ziół i przypraw przed destrukcyjną aktywnością insektów, takich jak żywiak chlebowiec czy świdrzyk cygarowiec. Oprysk owadobójczy służy jedynie do dezynsekcji powierzchni magazynowych i nie należy go stosować bezpośrednio na produkty czy surowce. Należy ściśle przestrzegać norm bezpieczeństwa i zaleceń producenta, aby zapewnić skuteczność preparatu i jednocześnie minimalizować ryzyko dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Czy wiesz, że?

Wołek zbożowy (z łac. Sitophilus granarius) to niewielki chrząszcz o długości zaledwie 2-5 mm. Ten groźny szkodnik ziarna jest niebezpiecznym intruzem szybko rozmnażającym się w magazynach zbożowych. Jego larwy błyskawicznie rozwijają się w ziarnach i mogą powodować duże zniszczenia w trakcie przechowywania surowców. Wołek zbożowy preferuje głównie ziarna zbóż, takie jak pszenica, jęczmień, żyto oraz owies. Jednak to nie koniec jego kulinarnych upodobań, gdyż wołek zbożowy nie stroni również od ryżu, gryki czy kukurydzy. Aktywność wołka zbożowego jest ściśle związana z temperaturą otoczenia. W cieplejszym środowisku staje się bardziej ruchliwy i aktywny, podczas gdy w niskich temperaturach przechodzi w fazę spoczynku.

Sposób użycia:

STRONG to środek na szkodniki magazynowe, który należy rozpylać na zainfekowane powierzchnie po uprzednim oczyszczeniu magazynów zbożowych, spożywczych, tytoniowych i zabezpieczeniu produktów żywnościowych. Poniżej prezentujemy wskazówki użycia preparatu do walki ze szkodnikami:

  1. Sporządzanie cieczy roboczej - Odmierz dokładnie wymaganą ilość preparatu a następnie wlej odmierzoną ilość koncentratu do zbiornika opryskiwacza, który wcześniej został napełniony częściowo wodą. Wymieszaj ciecz, zapewniając uzyskanie jednorodnej emulsji i uzupełnij roztwór wodą do wymaganej ilości. Ciecz roboczą najlepiej zużyć w ciągu kilku godzin od jej przygotowania.

  2. Dawkowanie - W przypadku zwalczania owadów latających (mucha, komar, meszka) oraz biegających (żywiak chlebowiec, świdrzyk cygarowiec, psotnik, zakamarnik, wołek zbożowy, kleszcz, pchła) należy stosować 100 ml preparatu na każde 10 litrów wody. Jeden litr cieczy roboczej wystarcza do zastosowania na 20 m² powierzchni opryskiwanej.

  3. Wykonywanie oprysku na powierzchnie - Rozpylaj oprysk na powierzchnie gładkie i porowate, obejmując kubaturę pomieszczenia. Preparat skutecznie zwalcza owady latające (po 15 min. na powierzchniach gładkich, po 45 min. na powierzchniach porowatych) oraz biegające (po 1 godzinie na powierzchniach gładkich, po 2 godzinach na powierzchniach porowatych).

    W przypadku żywiaków chlebowców, świdrzyków cygarowców, psotników, zakamarników, wołków zbożowych i kleszczy, pierwsze efekty występują po 5 minutach od zastosowania na powierzchniach gładkich i porowatych oraz w przypadku bezpośredniego oprysku na szkodniki.

Likwidacja gniazd os i szerszeni - Zastosuj 20 ml preparatu na każdy 1 litr wody. Do likwidacji jednego gniazda os lub szerszeni należy użyć do 2 litrów cieczy roboczej.

Skład: cypermetryna - 200 g/kg; tetrametryna – 5 g/kg; geraniol - 5 g/kg; 5-{[2-(2-butoksy- etoksy)etoksy]metylo}-6-propylo-1,3-benzodioksol – 90 g/kg.

Postać użytkowa produktu biobójczego: płyn - koncentrat do sporządzenia emulsji wodnej.

Pozwolenie: Nr 9333/23

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium