Pułapka na muchy z silnym wabikiem STRONG nawet na 25000 much!

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 28,99 zł 28.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.93
Producent: STRONG
Kod produktu: 3202

Opis

STRONG - Skuteczna pułapka wabiąca na muchy

Ekologiczna muchołapka z naturalnym wabikiem na muchy i gzy

Skuteczna pułapka na muchy z silnym preparatem wabiącym owady ze znacznej odległości!

✅ pułapka na muchy do wielokrotnego zastosowania,


✅ 
pełne i aktywne działanie wabiące muchy - już po 2-3 dniach od użycia,


✅ 
bezpieczna i ekologiczna pułapka - zawiera wyłącznie naturalne składniki,


✅ 
długotrwała ochrona działająca do 8 tygodni!


✅ 
łatwa w użyciu pułapka na owady - wystarczy uzupełnić wodą,


 silny wabik na muchy 40g dołączony do pułapki - wystarczy do dwukrotnego użycia!

 

Bez much, bez brzęczenia - Zakończ ten koszmar raz na zawsze!

 

 

Opis produktu:

Pułapka na muchy STRONG to najszybszy, najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób, aby pozbyć się dużej ilości much ze swojego otoczenia bez stosowania substancji toksycznych. W sezonie letnim muchy są dużym utrapieniem. Pułapka wabiąca muchy jest idealnym, ekologicznym rozwiązaniem, pozwalającym monitorować obecność much na terenach otwartych, poprzez ich masowe odławianie. Wyłapywanie much pozwala na wykrycie obecności tych owadów i ocenę ich liczby. Obserwacja i monitoring odłowionych much umożliwia podjęcie dalszych decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka biobójczego, celem kompleksowych działań zwalczających populację szkodników.

Owady wabione są naturalną, nietoksyczną przynętą umieszczoną wewnątrz pułapki na muchy, a specjalna konstrukcja produktu, uniemożliwia wydostanie się owadom ze środka. Atrakcyjny środek wabiący oraz duży rozmiar wiaderka pozwalają odłowić nawet do 25.000 much w krótkim czasie. Muchołapka nadaje się do monitorowania zdecydowanej większości gatunków much, występujących na terenie Polski takich jak mucha domowamucha końskamucha plujka czy mucha zielona.

Ze skuteczną pułapką na muchy przywrócisz harmonię w swoim otoczeniu i błyskawicznie wytępisz roje much!

Sprawdź dlaczego pułapki na muchy STRONG są aż tak skuteczne? Dowiedz się więcej na temat skutecznego wabienia much.

Zastosowanie:

Muchołapka wabiąca może być zastosowana do zabezpieczania nieruchomości, co ostatecznie uniemożliwia muchom przedostanie się do wnętrza domu. W wyniku zastosowania pułapki, owady gromadzą się w jednym miejscu, z dala od budynku mieszkalnego. Pułapka na owady pozwala znacząco ograniczyć liczebność uciążliwych insektów i poprawić komfort Twojego życia. Dzięki specjalnej konstrukcji przeznaczonej do użytku zewnętrznego oraz atrakcyjnym substancjom pochodzenia spożywczego, pułapka na muchy skutecznie przyciąga osobniki, które nie są już w stanie się z niej wydostać.

Co istotne, muchołapka wabiąca jest całkowicie ekologiczna, pozbawiona szkodliwych substancji chemicznych. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalne metody zwalczania bez używania toksycznych i agresywnych substancji biobójczych. Dzięki pułapce na muchy marki STRONG możesz cieszyć się spokojem i komfortem w swoim otoczeniu, bez obaw o inwazję much.

Muchołapki wyposażone w substancje wabiące można skutecznie stosować w pobliżu obór, stajni, chlewów i śmietników, gdzie obecność much jest najbardziej uciążliwa. Pułapki na muchy są w stanie skutecznie odławiać roje much, przynosząc szereg korzyści w środowisku gospodarskim. W oborach i stajniach muchołapki pomagają zmniejszyć stres zwierząt oraz zapobiegać przenoszeniu chorób, co jest kluczowe w utrzymaniu zdrowego stada. W miejscach składowania odpadów, takich jak śmietniki czy kompostowniki — pułapki na muchy są niezastąpione w odławianiu insektów. Stosowanie pułapek wabiących pozwala skupić muchy w jednym miejscu, co pozwala ograniczyć ich populację.

 

Sposób użycia:

Instrukcja zastosowania pułapki na muchy STRONG:

Pułapka na muchy STRONG to skuteczne narzędzie do zwalczania owadów w łatwy sposób. Poniżej prezentujemy kroki, które umożliwią Ci efektywnie wykorzystanie pułapki:

  1. Uzupełnij pułapkę wodą - Wlej do pułapki na muchy około 500 ml wody, starając się nie przekroczyć tej ilości.

  2. Dodaj wabik na muchy - Dodaj połowę zawartości opakowania z substancją wabiącą (20 gramów preparatu na każde 500 mililitrów wody). Pojedyncze opakowanie wystarcza na dwukrotne użycie.

  3. Wymieszaj dokładnie - Energicznie wymieszaj substancję sproszkowaną, aby wabik na muchy równomiernie rozprowadził się w wodzie.

Umieść pułapkę na muchy w odpowiednim miejscu - Zidentyfikuj obszar gromadzenia się much i umieść pułapkę na muchy w odległości 10-15 metrów od chronionych obszarów, zwłaszcza w dobrze nasłonecznionych miejscach.

Wskazówki dotyczące stosowania:

  • Muchołapka pozostaje skuteczna przez okres od 30 do 60 dni, zaczynając działać efektywnie już po 2-3 dniach od użycia.

  • Warunki atmosferyczne, szczególnie temperatura wpływają na skuteczność pułapki.

  • W przypadku wyschnięcia substancji wabiącej lub w przypadku odparowania wody — należy uzupełnić poziom cieczy.

Czyszczenie i ponowne użycie:

  • Po zapełnieniu pułapki muchami lub po zakończeniu okresu aktywności wabika — należy usunąć jej zawartość.

  • Umyj pojemnik wodą z mydłem lub detergentem.

  • Pułapka, po oczyszczeniu, może być ponownie używana po uzupełnieniu wodą i wabikiem.

Uwaga: Pułapka zawiera silny wabik (40 g), wystarczający do dwukrotnego zastosowania. Nie należy używać pułapki pomieszczeniach mieszkalnych ze względu na intensywny zapach.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium