Środek na mole, meszki, mrówki gotowy do użycia BEST Ascyp PBO+ RTU 750 ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 28,99 zł 28.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 1776

Opis

BEST ASCYP PBO+ RTU
NOWOCZESNY OPRYSK Z MIKROKAPSUŁKAMI 750 ML


MUCHY, MESZKI, KOMARY, PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY, KLESZCZE
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA ZWALCZANIA OWADÓW

 

uniwersalny - na owady latające i biegające

nowoczesny - w postaci mikrokapsułkowanej

wzmocniony - zawiera synergetyk - PBO

gotowy do użycia

aż 3 substancje czynne!

 

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy ASCYP PBO+ RTU o działaniu kontaktowym i pokarmowym w formie mikrokapsułkowanej zawiesiny gotowej do użycia. Zawiera cypermetrynę, czyli insektycyd z grupy związków pyretroidowych oraz butotlenek piperonylu - PBO - (synergetyk). To właśnie dzięki innowacyjnej kombinacji mikrokapsułek PBO i pyretroidu, preparat jest nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem problemu insektów latających i biegających.

Zawarte w oprysku PBO działa zaburzająco na system detoksacyjny owadów, a przy tym wzmaga (synergizuje) działanie pyretroidu poprzez podniesienie jego toksyczności w stosunku do zwalczanego insekta. Dodatkowo połączenie dwóch rodzajów mikrokapsułek o dużych rozmiarach bardzo podnosi działanie preparatu na powierzchniach porowatych, co jest ogromną zaletą takiego rozwiązania.

To właśnie larwy moli odpowiadają za wyrządzenie największych szkód w domu, ponieważ są bardzo żarłoczne. Penetrując szafę lub kuchnię, mogą doprowadzić do całkowitego zniszczenia przechowywanych w środku ubrań lub jedzenia. Nie trać czasu na odróżnianie moli, pozbądź się wszystkich!

Mikrokapsułka z PBO charakteryzuje się cienką warstwą ściany o dużej przenikliwości, w skutek tego zostaje uwolniona jako pierwsza i system detoksacyjny owada jest zahamowany. Substancja aktywna, w tym przypadku cypermetryna zamknięta jest natomiast w mikrokapsułce o grubej bardzo usieciowanej strukturze ściany i małej przenikliwości. W skutego tego działają długo i systematycznie na osobniki całej populacji.

ZASTOSOWANIE

Oprysk ASCYP PBO+ RTU jest przeznaczony do zwalczania owadów latających: much, meszek, komarów oraz biegających: prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek, rybików cukrowych i innych nachodzących z zewnątrz do pomieszczeń w mieszkaniach, lokalach, użyteczności publicznej, hotelach, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, magazynach, zakładach produkcyjnych, pomieszczeniach gospodarczych, inwentarskich itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie kleszczy: opryskiwać miejsca pojawienia się pajęczaków: altany, tarasy, zadaszenia pod drzewami, namioty, pomieszczenia inwentarskie i gospodarcze.

Zwalczanie owadów latających:

  • muchy - opryskiwać należy nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lampy, słupy nośne, miejsca składowania odpadków, o ile nie są wykorzystywane jako pasza oraz inne miejsca gromadzenia się i przesiadywania owadów,
  • komary - opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Zwalczanie owadów biegających:

  • prusaki, karaluchy, mrówki, pluskwy, rybiki cukrowe - opryskiwać należy drogi przebiegu owadów, okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Przed użyciem wstrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać jego zawartość.

Dawkowanie: 50 ml cieczy wystarcza na 1 m² opryskiwanej powierzchni.

Okres od zastosowania produktu, do uzyskania skutku biobójczego: efekt widoczny już po kilku minutach od kontaktu owada z preparatem, a w przypadku kleszczy po 24 godzinach od zastosowania. W przypadku ponownego pojawiania się insektów, zabieg powtórzyć po miesiącu. Pomieszczenie może być oddane do użytku dopiero po wyschnięciu powierzchni i starannym przewietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 1 godzina. Po zakończonym zabiegu miejsca potencjalnego kontaktu ze skórą, lub żywnością zmyć dokładnie wodą z detergentem.

 

skład: cypermetryna 0,5 g/l, butotlenek piperonylu 1,5 g/l, praletryna 0,01 g/l
numer pozwolenia: 8378/21

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium