Środek na mole spożywcze STRONG silny i długo działający aerozol 300 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.53
Producent: STRONG
Kod produktu: 3200

Opis

Środek na mole spożywcze STRONG - Silny i długo działający insektycyd w aerozolu 300 ml

Zwalcz insekty za pomocą trzech substancji czynnych! Działaj wszechstronnie na larwy i dorosłe osobniki

preparat na mole zwalcza dodatkowo wiele innych gatunków owadów latających,

wyróżnia się mocnym i długotrwałym działaniem, które zawdzięcza starannie dobranym składnikom aktywnym,

zawiera 3 silne substancje czynne, które działają na owady w sposób kontaktowy, jak i żołądkowy,

gotowy do użycia środek w aerozolu,

uniwersalny insektycyd o szerokim zastosowaniu biobójczym,

skutecznie zwalcza larwy moli spożywczych oraz dorosłe osobniki.

OPIS PRODUKTU

STRONG AEROZOL NA MOLE SPOŻYWCZE to gotowy do natychmiastowego użycia preparat w formie aerozolu, stworzony do kontroli populacji owadów latających, takich jak muchy, komary, meszki, a w szczególności moli spożywczych. Aerozol dedykowany do użytku powszechnego w mieszkaniach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej. Dzięki wyjątkowej formule preparat działa silnie zarówno kontaktowo, jak i pokarmowo. Już po 15 minutach od aplikacji osiąga maksymalną skuteczność, utrzymując ją przez minimum 24 godziny, co zapewnia długotrwałą ochronę przed owadami.

Aerozol przeciwko molom spożywczym opiera się na trzech substancjach czynnych: cypermetrynie, tetrametrynie oraz geraniolu, które synergicznie działają, podnosząc skuteczność eliminacji szkodników. Dzięki temu preparat działa wszechstronnie, atakując owady na różnych płaszczyznach.

Mechanizm preparatu opiera się na wiązaniu substancji czynnych z receptorami w komórkach nerwowych owadów, co prowadzi do blokowania przewodzenia impulsów nerwowych. Powoduje zaburzenia koordynacji ruchowej i drżenie odwłoku i kończyn, a następnie wywołuje paraliż i prowadzi do śmierci osobnika.

ZASTOSOWANIE

STRONG AEROZOL NA MOLE SPOŻYWCZE to wszechstronny środek, który znajduje zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach, takich jak mieszkania, pomieszczenia gospodarcze, magazyny, obiekty handlowe, inwentarskie, biura oraz lokale użyteczności publicznej, jak również hotele. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu szkodników, które mogą zagrażać jakości przechowywanych produktów suchych, takich jak mąka, kasza, płatki, ziarna zbóż, orzechy czy pieczywo. Szczególnie przydatny jest w eliminacji moli spożywczych, które często gnieżdżą się w szafkach kuchennych oraz spiżarniach.

Aerozol przeciwko molom spożywczym służy wyłącznie do dezynsekcji powierzchni i nie powinien być stosowany bezpośrednio na produkty spożywcze. Zaleca się ściśle przestrzegać norm bezpieczeństwa i zaleceń producenta, aby zapewnić skuteczność preparatu oraz minimalizować ryzyko dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dzięki skutecznemu działaniu i odpowiedniemu stosowaniu preparat STRONG AEROZOL NA MOLE SPOŻYWCZE stanowi niezawodne wsparcie w kontroli populacji moli spożywczych oraz innych szkodliwych owadów, zapewniając czystość i bezpieczeństwo przechowywanych produktów spożywczych.

 

 SPOSÓB UŻYCIA

Spryskuj powierzchnie z odległości przynajmniej 1 metra. Przed aplikacją wstrząśnij butelką, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie substancji. Zabieg rozpocznij od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m³ powinien wynosić nie więcej niż 7-10 sekund. Rozpylaj z dala od twarzy, naciskając przycisk i trzymając produkt w pozycji pionowej.

  1. Wynieś lub przykryj akwaria z rybkami, terraria oraz klatki ze zwierzętami, aby uniknąć narażenia ich na substancje chemiczne zawarte w preparacie.

  2. W przypadku artykułów spożywczych i naczyń na żywność, wynieś je lub przykryj.

  3. Opryskuj miejsca objęte inwazją owadów, koncentrując się na powierzchniach płaskich, szczególnie w szafkach, szufladach i na blatach kuchennych.

  4. Po zakończeniu zabiegu, pozostaw pomieszczenie zamknięte na około 1 godzinę, aby umożliwić preparatowi działanie. Następnie starannie wywietrz pomieszczenie przez kolejną godzinę, aby usunąć resztki substancji chemicznych i wpuścić świeże powietrze.

Uwaga! Środek na mole nie powinien być stosowany na tapety.


skład: cypermetryna 0,5 g/100 g, tetrametryna 0,2 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7919/19

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium