Środek na mrówki granulat ABC do posypywania lub opryskiwania 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.67
Producent: Themar
Kod produktu: 3146

Opis

ABC GRANULAT NA MRÓWKI
GOTOWA DO UŻYCIA PRZYNĘTA W MIKROGRANULACIE 1 KG


WYDAJNY, SKUTECZNY, SZYBKI W DZIAŁANIU
NOWA FORMUŁA - ZAWIERA ACETAMIPRYD

 

✅ skuteczny - likwiduje królową wraz z całą kolonią

✅ szybki - efekty już po 10 minutach od zastosowania

do rozsypywania, polewania i opryskiwania!

środek w postaci mikrogranulatu

zawiera acetamipryd

do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

Mrówki w ogrodzie mogą wyrządzać duże szkody! Niszczą bulwy, kłącza, korzenie roślin, kwiaty i pąki uszkadzając owoce! Tworzone przez mrówki korytarze powodują przesuszenie gleby, a mrowiska na powierzchni niszczą nam trawnik!

 

OPIS PRODUKTU

ABC GRANULAT NA MRÓWKI to produkt owadobójczy w postaci mikrogranulatu. Wykazuje szeroki zakres zastosowania: rozsypywanie, opryskiwanie i polewanie. Efekt bójczy osiągany jest po 10 minutach od zastosowania produktu i utrzymuję się do 90 dni po aplikacji, jeśli nie zostanie wcześniej usunięty z miejsca zastosowania. Produkt do powszechnego stosowania. Można go stosować na powierzchni: betonu, ceramiki, gruntu i drewna. Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek, w szczelinach i szparach posadzki, w pobliżu gniazda. Produkt ABC GRANULAT NA MRÓWKI może być stosowany wewnątrz pomieszczeń np. w biurach, mieszkaniach, magazynach oraz na zewnątrz pomieszczeń (tarasy, balkony, podjazdy, garaże, parkingi, chodniki, tereny przylegające do budynków np. opaski betonowe wokół domów) pod warunkiem, że nie będzie usuwany (np. przez deszcz) z miejsca jego zastosowania.

 

Osoby nadwrażliwe na jad owadów błonkoskrzydłych, np. os i pszczół w wyniku ugryzienia przez mrówki mogą doświadczyć rozległych odczynów miejscowych. Opuchlizna i rumień po ugryzieniu mrówki mogą wtedy sięgać 8-10 cm średnicy i utrzymywać się ponad dobę. Ugryzienia u osób uczulonych mogą prowadzić do wstrząsu anafilaktycznego.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Rozsypywanie:

Posypać cienką warstwę produktu ABC GRANULAT NA MRÓWKI w ilości 20 g na 1 m². W razie potrzeby ponawiać zabieg co 2-3 tygodnie. Dokonywać zabiegów wokół miejsc podlegających ochronie przed mrówkami. W celu podtrzymania działania owadobójczego nie należy czyścić powierzchni, na których zastosowano produkt.

Opryskiwanie:

Wymieszać w opryskiwaczu w proporcji 100 g mikrogranulatu na 1 L wody na 5 m² powierzchni.  Opryskiwać dokładnie miejsca przebywania mrówek.

Polewanie:

Jedynie na gniazda, tylko do stosowania na zewnątrz budynków. Wymieszać produkt z wodą w konewce w proporcji 20 g na 1 L wody na 1 m² powierzchni.

 

Mrówki w naszym ogrodzie mogą być sygnałem, że na naszych roślinach pojawiły się mszyce. Wydzielina mszyc jest przysmakiem mrówek dlatego też mrówki chronią je np. przed biedronkami. Mszyce z pomocną mrówek mogą doprowadzić do ruiny nasze uprawy! 


skład: acetamipryd 2 g/kg
numer pozwolenia: 7343/18

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium