Środek na muchy do oprysku i malowania granulat ASCYP 125 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 3217

Opis

BEST ASCYP GRANULAT NA MUCHY
DO OPRYSKU I MALOWANIA 125 G


DO STOSOWANIA TAKŻE W WYŻSZYCH TEMPERATURACH
PEŁNA SKUTECZNOŚĆ W CIĄGU DOBRY OD ZASTOSOWANIA

 

✅ szybkie działanie - pełna skuteczność w dobę

✅ wygoda stosowania - do oprysku i malowania powierzchni

✅ skuteczny również w wyższych temperaturach!

 bardzo skuteczny na muchy

✅ dwie substancje czynne!

 

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy BEST ASCYP GRANULAT NA MUCHY w postaci granulatu, do sporządzania stężonej zawiesiny wodnej do oprysku lub malowania powierzchni. Zawiera benzoesan denatonium - substancję o bardzo gorzkim smaku zniechęcającym do przypadkowego spożycia. Można stosować w wyższych temperaturach: od 20*C do 30*C.

Uwaga! Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

ZASTOSOWANIE

BEST ASCYP GRANULAT NA MUCHY to preparat o działaniu pokarmowym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach.

SPOSÓB UŻYCIA

Opryskiwanie powierzchni:

W zbiorniku opryskiwacza rozpuścić 500 g preparatu w 4 l letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu. Otrzymany roztwór preparatu wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchnie 100 m2. Bezpośrednio należy opryskać ok. 30 m2 powierzchni takiego pomieszczenia. Oprysk wykonać w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

Malowanie powierzchni:

W osobnym pojemniku rozpuścić 250 g preparatu w 200 ml ciepłej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitej lepkiej zawiesiny do malowania. Otrzymana zawiesina wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100 m2. Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30 cm lub pasy kartonu/folii polietylenowej. Rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi. W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100 m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów.

Uwaga! Preparat zaczyna działać po zastosowaniu i osiąga pełną skuteczność w ciągu doby od zastosowania.

W przypadku ponownego pojawienia się insektów zabieg należy powtórzyć. Aby uniknąć powstania odporności owadów zaleca się stosować naprzemiennie z preparatami innej grupy chemicznej. Po utracie skutecznego działania preparatu zaimpregnowane (pomalowane lub opryskane) powierzchnie dokładnie oczyścić, tablice usunąć lub ponownie nanieść na nie zawiesinę preparatu.


skład: imidachlopryd 50 g/kg (5%), tetrametryna 5g/kg (0,5%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 5286/13

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium