Trutka na MYSZY i SZCZURY pasta bromadiolon RATIMOR 20 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 619,00 zł 619.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.57143
Producent: UNICHEM
Kod produktu: 2360

Opis

RATIMOR
BARDZO SKUTECZNA I MOCNA PASTA

BROMADIOLON NA SZCZURY I MYSZY 20 KG


CHĘTNIE POBIERANA TRUTKA
SKUTECZNA NA SZCZURY I MYSZY

 

bardzo skuteczna - zabija po jednorazowym spożyciu

✅ szybkie działanie - zwalczanie gryzoni w 2 tygodnie

✅ gotowa do użycia

✅ zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

atrakcyjna dla gryzoni

✅ wygodne do dawkowania i kontrolowania saszetki

Najlepszy wybór dla profesjonalnych firm DDD, spółdzielni mieszkaniowych,
magazynów i gospodarstw rolnych!

OPIS PRODUKTU

RATIMOR to skuteczny preparat w postaci pasty o zabarwieniu czerwonym do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera bromadiolon oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

RATIMOR pasta przeznaczony jest do stosowania w miejscach, gdzie występują gryzonie. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-10 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

`

Pasta RATIMOR zawiera stabilizatory i tłuszcze oraz starannie dobrane aromaty, przez co jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Trutka bardzo długo zachowuje świeżość i soczystość w każdych warunkach pogodowych - jest wyjątkowo odporna na pleśń.

RATIMOR pasta jest aż 50% bardziej atrakcyjna dla szkodników niż zwykła żywność
oraz 20% atrakcyjniejsza od innych rodzajów trutek!

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem RATIMOR pasta należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą do 200 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę w obszar o większej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy należy stosować karmniki z przynętą do 40 g. Umieszczać karmniki z trutka w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynętę co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane.

Substancja czynna zawarta w trutce działa wyjątkowo skutecznie, nie powodując podejrzliwości wśród innych osobników, jest przy tym bardzo wydajna  Dzięki paście RATIMOR  szybciej zwalczysz myszy i szczury ograniczając jednocześnie koszty deratyzacji!


skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex
numer pozwolenia: PL/2013/0092/A/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium