Trutka na myszy i szczury granulat brodifakum ONE SHOT 140 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,99 zł 8.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ONE SHOT
Kod produktu: 3082

Opis

ONE SHOT
TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
GRANULAT BRODIFAKUM 140 G


BARDZO SKUTECZNA TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY
ZABÓJCZA DLA GRYZONI PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna
na trudne warunki atmosferyczne

skutecznie wabi gryzonie

zabójcza po jednorazowym spożyciu

zawiera substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

trutka do użytku powszechnego

 

OPIS PRODUKTU

ONE SHOT GRANULAT to bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy w formie niebieskiego granulatu do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera brodifakum - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - niewykrywalna dla gryzoni. Granulat ONE SHOT zawiera starannie dobraną, innowacyjną mieszankę ziaren zbóż i kostki parafinowej tłoczoną na zimno. Powstały w ten sposób pellet zachowuje naturalne aromaty zbóż, które niezwykle skutecznie wabią gryzonie.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych!

ZASTOSOWANIE

Preparat dla użytku powszechnego ONE SHOT GRANULAT jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, oraz na terenach otwartych.

Wyjątkowa odporność granulatu na warunki atmosferyczne pozwala zastosować trutkę w miejscach, w których stosowanie innych trutek byłoby wyzwaniem: na otwartych polach, w gospodarstwach rolnych, wilgotnych piwnicach, sadach, magazynach itp.

 

SPOSÓB UŻYCIA

  • Zwalczanie myszy - wykładać w porcjach po 5-20 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym co 5 m (niska infestacja).; wykładać w porcjach po 5-20 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym co 2 m (wysoka infestacja).
  • Zwalczanie szczurów - wykładać 60-100 gramowe porcje granulatu w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym co 10 m (niska infestacja); wykładać w porcjach po 10-60 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym co 5 m (wysoka infestacja)

Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych (dostępne oddzielnie w naszej ofercie). Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze. Nie dotykać produktu gołymi rękami, stosować odpowiednie rękawice ochronne. Należy prowadzić regularnie inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Przy zwalczaniu szczurów wokół budynków stacje deratyzacyjne rozmieszczać w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem oraz wymienić każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczenia.

 

skład: brodifakum 0,0025 g/100 g

nr pozwolenia: PL/2019/0372/MR

Kolor granulatu może różnić się w zależności od dostawy. Karmnik deratyzacyjny nie jest przedmiotem oferty (do nabycia oddzielnie).

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium