Żel na rybiki na 100 m2 trutka na srebrzyki wabiąca STRONG 10 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.64
Producent: STRONG
Kod produktu: 3144

Opis

STRONG
ZABÓJCZO SKUTECZNY, GOTOWY DO UŻYCIA ŻEL
NA RYBIKI CUKROWE I PIEKARNICZE
10 G


NAJLEPSZY ŚRODEK W ŻELU NA SREBRZYKI
W WYGODNEJ W UŻYCIU STRZYKAWCE

MASZ PROBLEM Z RYBIKAMI? WCHODZĄC POD PRYSZNIC MASZ TOWARZYSZY W POSTACI SREBRZYKÓW? OWADY DUMNIE PRZECHADZAJĄ SIĘ PO TWOJEJ KUCHNI I ŁAZIENCE? POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO ROZWIĄZANIA?

Z POMOCĄ PRZYCHODZI ŻEL RENOMOWANEJ MARKI STRONG - INSEKTYCYD KTÓRY ZWALCZY RYBIKI WRAZ Z CAŁYM GNIAZDEM.

 

zwalcza: rybiki cukrowe, rybiki piekarnicze i nicoletie phytophila

bardzo ekonomiczny - zabezpiecza mieszkanie o powierzchni do 100 m²

bardzo skuteczny - efekty już po 4 godz. od zastosowania

wygodna aplikacja - gotowy do użycia żel w strzykawce

eliminuje zarówno dorosłe owady, jak i ich larwy

nie wymaga specjalnego przygotowania pomieszczenia

przeznaczony do powszechnego stosowania

bezpieczny dla ludzi i zwierząt

dyskretny i bezwonny

pojemność 10 g


OPIS PRODUKTU

Żel STRONG jest idealny do zwalczania: rybików cukrowych, rybików piekarniczych, nicoletie phytophila oraz innych owadów biegających w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej, lokalach handlowych i gastronomicznych, magazynach, pomieszczeniach produkcyjnych i przemysłowych, piwnicach itp. Preparat STRONG zawiera naturalne składniki pokarmowe, stanowiące atrakcyjną przynętę dla zwalczanych owadów. Pierwsze efekty działania preparatu obserwowane są po 4 godz., a skuteczność osiągana jest po 3 dniach. Pozwala to na rozprzestrzenienie żelu przez zanieczyszczone owady, powodując zatrucie innych osobników.

 

Zalety preparatu:

  • bardzo ekonomiczny - jedno opakowanie wystarcza do zabezpieczenia nawet ok. 100 m² powierzchni
  • wysoka skuteczność
  • gotowy do użytku preparat w postaci żelu
  • nie zanieczyszcza środowiska
  • bezwonny
  • dyskretny
  • cechuje go wysokie bezpieczeństwo wobec ludzi i zwierząt domowych

Wykładanie żelu jest wyjątkowo proste. Nie wymaga również wcześniejszego przygotowania. Może odbywać się w obecności ludzi nie naruszając ich codziennych czynności. Trutkę można zastosować w specjalnych karmnikach na żel (do nabycia oddzielnie) - karmniki zabezpieczają żel przez kurzem, czy zwierzętami.

Rybiki posiadają zdolność trawienia celulozy przez co ich przysmakiem są nasze kolekcje książek i papier toaletowy. Uniknij niespodzianki w postaci dziurawego papieru toaletowego!

ZASTOSOWANIE

Żel STRONG jest szczególnie atrakcyjny dla rybików cukrowych, rybików piekarniczych, nicoletie phytophila oraz innych owadów gdyż stanowi kombinacje bardzo skutecznej substancji czynnej ze smakowita przynętą. Jako trutka pokarmowa musi zostać zjedzony i po pewnym czasie ujawnia swoje działanie. Insekty giną w swoich kryjówkach lub gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne.

SPOSÓB UŻYCIA

Trutkę należy wycisnąć ze strzykawki w miejscach osłoniętych, na krawędziach, w pęknięciach, szczelinach, dziurach, pod szafkami, blisko kryjówek owadów, miejsc ich gromadzenia się lub tras wędrówek. Przed użyciem należy usunąć jak najwięcej naturalnych źródeł pokarmu dla owadów (odpady, resztki żywności itp.) z zainsektowanego obszaru, zachęcając do spożycia żelu.
Podczas kontroli, należy sprawdzić obszar poddany działaniu i w razie potrzeby wymienić żel z wydzieliną i odchodami rybików w celu przyciągnięcia innych osobników tego gatunku. Wysuszony żel powinien być zastąpiony w celu utrzymania smaku produktu. Nie wystawiać kropli preparatu na działanie promieni słonecznych lub źródła ciepła (np. kaloryfera).

Produkt należy stosować w dawce 0,1 g/m². 0,1 g preparatu to 1 kropla o średnicy 5-7 mm lub cienki pasek żelu o długości 3-5 cm. Podana dawka żelu jest wystarczająca w przypadku normalnego poziomu inwazji szkodników. Natomiast w przypadku zwiększonego natężenia ataku insektów, zaleca się stosowanie podwójnej dawki, a w razie konieczności aplikacje należy powtórzyć.

 

Dezynsekcja wykonana przy wykorzystaniu preparatów w formie żelu jest jedną z najbezpieczniejszych technik stosowanych przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne. Aplikować produkt wyłącznie na powierzchnie twarde. Nie stosować na powierzchniach chłonnych. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami i powierzchniami mającymi kontakt z żywnością. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.


skład: cypermetryna 3 g/100 g; geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 8148/20

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium