Oprysk na muchy, meszki, mrówki BEST PENTA 250 FORTE PLUS 1L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 459,00 zł 459.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 3209

Opis

BEST PENTA 250 FORTE PLUS
UNIWERSALNY I BARDZO MOCNY OPRYSK 1 L


SKUTECZNIE ZWALCZA OWADY LATAJĄCE I BIEGAJĄCE
PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA W LOKALACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

✅ wystarczy do zabezpieczenia nawet 2000 m2

✅ skuteczne działanie - aż trzy substancje czynne

✅ stosowany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

✅ polecany do użytku w lokalach użyteczności publicznej

✅ do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

Nawet nie zauważysz, jak szybko jedna mucha lub meszka może stać się istną plagą. Wszystkiemu winne jest szaleńcze tempo, z jakim rozmnażają i rozprzestrzeniają się po całym domu. Działaj szybko!

OPIS PRODUKTU

BEST PENTA 250 FORTE PLUS to uniwersalny preparat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania w wodzie, przeznaczony do zwalczania zarówno owadów latających (muchy, meszki, komary), jak i biegających (mrówki) w lokalach użyteczności publicznej. Produkt zawiera cypermetrynę, substancje czynną, która działa zarówno przez kontakt, jak i przez spożycie. Środek przeznaczony dla profesjonalnych firm dezynsekcyjnych.

 

ZASTOSOWANIE

Preparat BEST PENTA 250 FORTE PLUS z powodzeniem może być stosowany wewnątrz obiektów mieszkalnych, budynków użytku publicznego (hoteli, restauracji, kin, szpitali, szkół, stołówek), obiektów inwentarskich i gospodarczych (dojarni, stajni, schronisk dla zwierząt), obiektów przemysłowych (w tym przemysłu spożywczego), handlowo-usługowych, biurowych, sportowych, w pustych magazynach i w środkach transportu publicznego oraz na terenach przyległych, tj. na tarasach, chodnikach, balkonach, parkingach, placach o utwardzonej powierzchni. Nie dokonywać zabiegu w obiektach użyteczności publicznej oraz w obiektach inwentarskich i gospodarczych podczas gdy przebywają w nich osoby postronne i zwierzęta. W przypadku stosowania na zewnątrz pomieszczeń produkt skuteczny pod warunkiem, że nie zostanie usunięty z miejsca zastosowania (warunki atmosferyczne). W przypadku usunięcia produktu z miejsca zastosowania zabieg należy powtórzyć. 

Z gruczołów ślinowych komara podczas ukłucia do naszego organizmu dostają się niebezpieczne drobnoustroje. Może to prowadzić do zakażenia ciężkimi chorobami a w następstwie powikłaniami.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić dokładnie potrzebną ilość cieczy roboczej (1 litr cieczy na 20 m2 powierzchni opryskiwanej). Silnie wstrząsnąć opakowaniem BEST PENTA 250 FORTE aby dokładnie wymieszać jego zawartość. Przygotować 1% ciecz roboczą (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). W przypadku przerw, przed ponownym przystąpieniem do pracy, ciecz roboczą dokładnie wymieszać.

Uwaga! Nie stosować preparatu w miejscach składowania i przetwarzania żywności oraz w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy.

Zwalczanie owadów latających:

  • muchy, meszki - opryskiwać należy nasłonecznione fragmenty powierzchni ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza oraz inne miejsca gromadzenia się i przesiadywania owadów,
  • komary - opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Mrówki w domu mogą być naprawdę nieprzyjemnymi gośćmi! Mogą budować gniazda w drewnianych elementach budynków niszcząc je. W poszukiwaniu pokarmu uszkadzają i zanieczyszczają naszą żywność!

Zwalczanie owadów biegających:

  • mrówki - opryskiwać należy drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.) wewnątrz i na zewnątrz budynku.


skład: imidachlopryd 200 g/l, cypermetryna 50 g/l, praletryna 1 g/l
numer pozwolenia: 8607/21

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium