Trutka na szczury i myszy granulat MURIN FACOUM 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VEBI
Kod produktu: 3241

Opis

MURIN granulat brodifakum 1 kg
Gotowa do użycia trutka na myszy i szczury
W 100% skuteczna po jednorazowym spożyciu

Znowu słyszysz drapanie za ścianą? Pojawienie się myszy bądź szczurów w mieszkaniu może nas sporo kosztować!

Przegryzione kable, zniszczone materiały izolacyjne, powierzchnie brudne od moczu i odchodów to tylko niektóre z problemów które pojawiają się wraz z pojawieniem się gryzoni! Weź sprawy w swoje ręce i użyj sprawdzonej trutki MURIN EXTREME!

 przynęta w postaci granulatu - śmiertelna po jednorazowym spożyciu

✅ skutecznie wabi myszy i szczury

✅ zawiera brodifakum - antykoagulant II generacji

✅ do stosowania wewnątrz i wokół budynków

✅ zawiera gorzką substancję - zapobiega przypadkowemu spożyciu 

Opis produktu gryzoniobójczego:

MURIN FACOUM to silna przynęta w postaci granulatu na myszy i szczury która jest śmiertelna już po jednorazowym spożyciu. Brodifacoum zawarty w granulacie to antykoagulant II generacji -  obecnie najsilniejsza substancja do tępienia gryzoni dostępna na rynku. Nowoczesny skład i forma trutki powoduje, iż jest bardzo atrakcyjna  nawet dla najbardziej opornych gryzoni. Po spożyciu trutki gryzonie padają na skutek wstrzymania krzepnięcia krwi i jej znacznego rozrzedzenia w organizmie. Rozwiązanie w postaci granulatu zdecydowanie lepiej sprawdza się w pomieszczeniach typu piwnice, schowki, pomieszczenia narzędziowe. Preparat jest idealny do stosowania w miejscach, w których nie będzie narażony na czynniki atmosferyczne.

Sposób użycia:

Produkt należy stosować zgodnie z podanymi dawkami. Zaleca się noszenie odpowiednich rękawic ochronnych. Przynętę należy stosować wyłącznie w odpowiednich karmnikach deratyzacyjnych, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem. Karmniki należy wyraźnie oznakować, tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża i rozmieszczone w sposób bezpieczny, aby zminimalizować ryzyko otwarcia, działania czynników atmosferycznych, zalania i przypadkowego połknięcia przynęty przez dzieci, lub przez zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psy, koty, świnie, drób, dzikie ptactwo). Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona.

Dawkowanie:

Zwalczanie myszy wewnątrz budynków:  40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.  

Zwalczanie szczurów wewnątrz i wokół budynków: 60-100 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Należy pamiętać o regularnych kontrolach stacji deratyzacyjnych w przypadku myszy co 2-5 dni, natomiast w przypadku szczurów co 5-7 dni.

Skład:

  • brodifacoum 0,005 g/100 g (0,005%),

  • benzoesan denatonium 0,001 g/100 g (0,001%)

Numer pozwolenia: PL/2014/0174/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium