Gryzoń w potrzasku! Pułapki na myszy, myszołapki, karmniki na myszy, żywołapki, chwytacze na myszy, pułapki żywołowne

Pułapka na myszy: Złap gryzonia na gorącym uczynku!

W kategorii "Pułapka na myszy" znajduje się szeroki wybór produktów do skutecznego zwalczania myszy. Oferta naszego sklepu obejmuje różne rodzaje pułapek, mechanicznych i żywołownych oraz stacji deratyzacyjnych i chwytaczy, dostosowanych do różnych potrzeb i sytuacji. Sprawdź najpopularniejsze produkty i rozwiązania. Dzięki nim złapiesz mysz na gorącym uczynku i błyskawicznie rozwiążesz problem z intruzami. Poniżej prezentujemy kilka szczegółów na temat naszej oferty:

  • Pułapka z mechanizmem zatrzaskowym - Posiadamy tradycyjne pułapki na myszy z mechanizmem zatrzaskowym, które są niezawodnym i ekonomicznym rozwiązaniem w zwalczaniu myszy. Urządzenia te zostały wyposażone w dźwignie sprężynowe umożliwiające szybkie i bezpieczne nastawienie pułapki, a wygodny uchwyt pozwala bezdotykowo usunąć szkodnika. Mysz która wtargnie na powierzchnię pułapki uruchomi mechanizm zatrzaskowy, który błyskawicznie obezwładni i unieruchomi gryzonia.

  • Pułapka żywołowna - W naszej ofercie znajdują się pułapki żywołowne w formie chwytacza, która jest wykonana z wyjątkowo trwałego materiału jakim jest stal ocynkowana. Posiadamy również żywołapki w formie klatek wykonanej z ocynkowanej blachy i drutu. Tego rodzaju pułapki umożliwiają schwytanie gryzoni bez ryzyka ich uszkodzenia. Dzięki temu, mysz może zostać uwolniona z dala od miejsca, w którym została złapana, co czyni tą metodę ekologiczną i humanitarną.

  • Stacja i karmnik deratyzacyjny - Posiadamy w asortymencie specjalne stacje i karmniki deratyzacyjne, które są wyjątkowo trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, chroniącego trutki na myszy przed wilgocią oraz promieniowaniem UV. Pułapki tego typu zostały tak zaprojektowane, żeby ograniczyć kontakt z trutką przez osoby niepowołane. Zastosowanie tego typu pułapek na myszy minimalizuje ryzyko spożycia trutki przez zwierzęta domowe. W stacjach deratyzacyjnych i karmnikach aplikuje się preparaty biobójcze takie jak kostki, granulaty, ziarno lub pastę.

Pułapka na myszy

Skuteczność w zwalczaniu szkodników: Dlaczego warto wybrać pułapki na myszy ?

  • Szybkość działania i błyskawiczna skuteczność - Pułapka zatrzaskowa to urządzenie, które działa natychmiast reagując na każdy ruch myszy. Gdy gryzoń wkroczy na jej powierzchnię, mechanizm zatrzaskowy uruchamia się błyskawicznie, chwytając go w ułamku sekundy. Natychmiastowej reakcja mechanizmu zatrzaskowego zapewnia skuteczne schwytanie myszy i uniemożliwia jej ucieczkę.

  • Bezpieczeństwo żywności i mienia - Pułapki na myszy służą do skutecznej eliminacji gryzoni i tym samym pomagają w zabezpieczeniu żywności oraz mienia przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem.

  • Bezpieczeństwo poddasza lub strychu - Myszy mają tendencję do gromadzenia się na poddaszach lub strychach. Potrafią gryźć izolację termiczną oraz uszkadzać elementy konstrukcji strychu lub dachu. Szkodliwa działalność gryzoni może spowodować zarówno straty materialne jak i wzrost kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Pułapki pozwalają na skuteczne zwalczanie tych problemów.

  • Ochrona pojazdów - Myszy mogą uszkadzać samochody, gryząc przewody elektryczne, tapicerkę i elementy kabiny. Stosując pułapki w garażu lub na posesji, można zapobiec uszkodzeniom, które prowadzą do awarii samochodu.

  • Ochrona zdrowia i higiena - Myszy mogą zanieczyszczać kuchnie, spiżarnie i przenosić choroby zakaźne do stref mieszkalnych. Pułapki na myszy przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i higieny w domu, co jest szczególnie istotne dla rodzin z dziećmi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium