Silny oprysk na muchy koncentrat best CYPER 100 EC 1 L

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.76411
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 863

Opis

BEST CYPER 100 EC
OPRYSK O SZYBKIM DZIAŁANIU 1 L


EFEKT BIOBÓJCZY NAWET W 24 GODZINY
BARDZO SKUTECZNY W ZWALCZANIU MUCH

 

  • wysoka skuteczność przeciwko muchom
  • efektywne działanie nawet w dobę
  • wystarcza do zabezpieczenia 2000 m²

 

OPIS PRODUKTU

Preparat CYPER 100 EC to płynny koncentrat do sporządzania zawiesiny wodnej, przeznaczony do zwalczania much w higienie sanitarnej.

ZASTOSOWANIE

Oprysk CYPER 100 EC przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych, przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach inwentarskich (chlewnie, obory, stajnie, kurniki, gołębniki, itp.), na elementach powierzchni tych pomieszczeń jak również na powierzchniach urządzeń i sprzętów technologicznych.

SPOSÓB UŻYCIA

Wstrząsnąć opakowaniem CYPER 100 EC aby dokładnie wymieszać jego zawartość. Przygotować odpowiednią ciecz roboczą: 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l na 100 m2 powierzchni oprysku. Przystąpić do oprysku. Stosować na nasłonecznione powierzchnie ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.

Pełen efekt biobójczy następuje w czasie 24 godzin. W przypadku ponownego pojawiania się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Obiekt może być oddany do użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Należy starannie odkazić, przez umycie wodą z detergentem, powierzchnie skażone preparatem, które mogą kontaktować się z żywnością, paszą albo ludźmi i zwierzętami. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny. Po zakończonym zabiegu miejsca potencjalnego kontaktu ze skórą lub żywnością zmyć dokładnie wodą z detergentem.


skład: cypermetryna 100 g/l
numer pozwolenia: 5698/14

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium