Środek na muchy i meszki do oprysku lub malowania ProAgro 125 SL+ 250 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 3222

Opis

PROAGRO 125 SL+
SZYBKI I MOCNY DO OPRYSKU LUB MALOWANIA 250 ML


ZWALCZA MUCHY, MESZKI I MOLE
W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH

 

przeznaczenie: muchy, meszki, mole

✅ uniwersalny - do oprysku lub malowania

✅ szybkie działanie - pełen efekt już po 24h

 aż 3 substancje czynne!

idealny na muchy w pomieszczeniach inwentarskich

 

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy ProAgro 125 SL+ w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie przeznaczony do zwalczania owadów latających, głównie much, meszek i moli w pomieszczeniach. Dzięki bardzo silnej mieszance imidachloprydu, cypermetryny i praletryny, pełen efekt bójczy następuje w czasie 24 godzin. Preparat ma działanie kontaktowe i żołądkowe.

ZASTOSOWANIE

ProAgro 125 SL+ jest przeznaczony do zwalczania much, meszek i moli w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej, a także w pomieszczeniach gospodarstw wiejskich, w budynkach inwentarskich (kurniki, klatki hodowlane, pomieszczenia dla zwierząt) i w magazynach.

JAK ZWALCZAĆ OWADY ZA POMOCĄ PROAGRO 125 SL+?

Zabieg wykonać w pomieszczeniach po zauważeniu szkodników. Preparat ProAgro 125 SL stosować w postaci roztworu do spryskiwania powierzchni lub nanosić metodą malowania. Stosować na nasłonecznione powierzchnie ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza.

Opryskiwanie powierzchni:

Sporządzenie cieczy użytkowej: w pojemniku aparatu opryskowego rozpuścić 250 ml środka w 4 litrach letniej wody dokładnie mieszając. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.

Uwaga! W razie bardzo wysokiej infestacji zastosować ciecz użytkową w wyższym stężeniu: rozpuścić 300 ml preparatu w 4 litrach wody.

Malowanie powierzchni:

Sporządzenie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 250 ml środka w 400 ml letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu. Następnie rozprowadzić za pomocą pędzla w miejscach częstego przebywania owadów. Przed wykonaniem zabiegu, malowane powierzchnie starannie oczyścić z kurzu. Można również pomalować tablice (pasy kartonu/folii polietylenowej o wymiarach 10x30 cm) i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

Uwaga! Roztwór bardzo dokładnie rozmieszać przed użyciem. Czynność mieszania powtórzyć, jeśli zabieg został przerwany na dłużej niż 30 minut. Ciecz robocza powinna być użyta bezpośrednio po przygotowaniu lub tego samego dnia.


skład: imidachlopryd 100 g/l, cypermetryna 25 g/l, praletryna 1 g/l
numer pozwolenia: 8662/21

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium