Ochrona przed pasożytami: Repelenty na kleszcze, środki owadobójcze, preparaty na kleszcze, spraye owadobójcze, opryski na kleszcze

Oprysk na kleszcze: Ogród wolny od pasożytów

Kleszcze to pasożyty z rodziny pajęczaków, które stanowią duże zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, poprzez przenoszenie groźnych chorób, takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Kleszcze są pasożytami hematofagicznymi, co oznacza, że odżywiają się krwią swoich żywicieli. Kleszcze aktywnie poszukują swoich gospodarzy, wykorzystując przy tym zmysł zapachu i ciepła emitowanego przez organizmy żywe. Kiedy pasożyt znajdzie odpowiedniego żywiciela, przystępuje do procesu zaczepienia. Kleszcz przytwierdza się do skóry za pomocą aparatu gębowego, który składa się z hakowatych struktur umożliwiających penetracje w głąb skóry. Pasożyt poprzez nakłucia dociera do naczyń krwionośnych i zaczyna ssać krew, pobierając od żywiciela pokarm niezbędny do dalszego rozwoju i przetrwania.

Opryski na kleszcze stanowią skuteczną metodę zwalczania tych uciążliwych pasożytów. Istnieje wiele rodzajów oprysków, z których każdy ma na celu eliminację kleszczy oraz zapobieganie ich powrotowi. Liderem na Polskim rynku w walce z kleszczami jest preparat STRONG NA KLESZCZE. Jest to insektycyd o działaniu kontaktowym i żołądkowym, który jest przeznaczony do profesjonalnego zwalczania kleszczy właściwych (Ixodina) i miękkich (Argasidae). Szybko likwiduje pasożyty we każdym stadium rozwojowych, prowadząc do ich paraliżu i śmierci. Preparat na kleszcze marki STRONG można z powodzeniem stosować do opryskiwania zarośli, trawników i krzewów, co pozwala na redukcję populacji pasożytów na terenie Twojego ogrodu.

Jak prawidłowo usunąć, wyciągnąć kleszcza? - kliknij aby obejrzeć film na YouTube.

 

 

 

Oprysk na kleszcze

STRONG NA KLESZCZE: Bezlitośnie likwiduje wiele gatunków pasożytów!

STRONG NA KLESZCZE to niezastąpiony środek szczególnie efektywny w tępieniu kleszczy pospolitych (Ixodes ricinus), kleszczy łąkowych (Dermacentor reticulatus), obrzeżków gołębich (Argas reflexus), kleszczy gryzonich (Ixodes trianguliceps), kleszczy jeżowych (Ixodes hexagonus) oraz kleszczy psich (Rhipicephalus sanguineus) i obrzeżków polskich (Argas polonicus). Dzięki zawartości substancji czynnej, jaką jest cypermetryna preparat działa wybiórczo i skutecznie eliminuje kleszcze przy minimalnej szkodliwości dla ludzi. Produkt działa natychmiast po zastosowaniu, eliminując kleszcze zarówno na powierzchniach porowatych, jak i nieporowatych.

Preparat na kleszcze może być stosowany w obecności zwierząt, jednakże bez bezpośredniego rozpylania na ich skórę i błony śluzowe. Produkt STRONG NA KLESZCZE należy aplikować za pomocą opryskiwacza ręcznego, ciśnieniowego, lub za pomocą urządzenia zamgławiającego. Silnie skoncentrowana formuła gwarantuje wysoką efektywność, a jedno opakowanie (250ml preparatu) wystarcza na 25 litrów cieczy roboczej do oprysku. STRONG NA KLESZCZE to wysokiej jakości produkt, który zapewnia efektywną ochronę przed pasożytami, a zastosowanie tego preparatu zagwarantuje bezpieczny piknik, grillowanie czy odpoczynek na świeżym powietrzu. Oprysk na kleszcze powinien być stosowany regularnie, zwłaszcza w okresach wzmożonej aktywności tych pasożytów, jaka występuje od wiosny do późnej jesieni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium