Osy i szerszenie: Bezpieczne lato bez ukąszeń!

Osy i szerszenie należą do agresywnych owadów latających, które mogą stwarzać zagrożenie dla człowieka, zwłaszcza w sezonie letnim. Gniazda os i szerszeni, budowane są na ogół w trudno dostępnych miejscach i mogą stanowić ryzyko ukąszeń. Dlatego ważne jest skuteczne zwalczanie tych owadów, w czym mogą pomóc produkty z oferty naszego sklepu. Posiadamy wyselekcjonowane środki na osy i szerszenie, co skutecznie może pomóc w kontroli populacji owadów, zabezpieczając Twój taras, poddasze czy balkon. Oto kilka popularnych rozwiązań służących skutecznemu tępieniu insektów:

  • Opryski do likwidacji gniazd - Oferujemy szeroki asortyment oprysków biobójczych, które służą do likwidacji gniazda os i szerszeni, zapewniając bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu.

  • Preparaty w formie sprayu i aerozolu - Posiadamy skuteczne środki do zwalczania insektów latających takie jak nasz flagowy produkt STRONG MIOTACZ NA OSY I SZERSZENIE. Preparat zawiera trzy mocne substancje czynne (cypermetryna, tetrametryna, geraniol), które działają kontaktowo na osy i szerszenie. Zasięg strumienia roboczego wynosi do 3 metrów, co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas aplikacji substancji. Produkt ten jest idealny do likwidacji gniazd w ogrodach oraz na poddaszach czy strychach.

  • Pułapki na osy i szerszenie - Pułapki na owady latające to popularne i łatwe do zastosowania narzędzie w miejscach inwazji insektów. Po umieszczeniu w pułapkach przynęty wabiącej owady są skutecznie przyciągane, co pozwala na kontrolę populacji i likwidację ich osobników.

  • Płyny wabiące - Płyny wabiące to niezastąpione substancje służące do monitorowania aktywności os, szerszeni oraz much i muszek owocowych. Nasz produkt STRONG, oparty jest na naturalnych atraktantach spożywczych i jest bezpieczny dla pszczół, gdyż przyciąga tylko te gatunki, które chcemy zwalczać.

OSY I SZERSZENIE

Płyn wabiący do pułapek na muchy, muszki i osy bardzo skuteczny 5 l STRONG Płyn wabiący do pułapek na muchy, muszki i osy bardzo skuteczny 5 l STRONG
Producent: STRONG
Cena:

64,99 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja

Korzyści zwalczania os i szerszeni: Mniej ukąszeń, więcej spokoju!

  • Bezpieczeństwo osobiste - Skuteczne zwalczanie os i szerszeni zmniejsza ryzyko użądleń i reakcji alergicznych, co przyczynia się do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa osobistego.

  • Ochrona owoców - Osy i szerszenie chętnie żerują na słodkich owocach, takich jak winogrona, maliny, brzoskwinie, gruszki. Zwalczanie owadów pomaga w ochronie plonów i zapobiega niszczeniu zbiorów.

  • Bezpieczna gastronomia - Osy i szerszenie chętnie ciągną do takich miejsc jak cukiernie i lodziarnie oraz do stoisk ze słodką żywnością. Profilaktyczna kontrola i monitorowanie populacji os i szerszeni może zabezpieczyć punkty gastronomiczne przed szkodnikami.

  • Higiena i czystość - Zwalczanie os i szerszeni zapewnia higienę i czystość w punktach gastronomicznych. Brak owadów w restauracjach i cukierniach ma istotne znaczenie dla klientów, którzy oczekują bezpiecznego miejsca i smacznego jedzenia.

  • Uniknięcie strat finansowych - Kontrola os i szerszeni zapobiega stratom finansowym wynikającym ze zniszczonych oraz zanieczyszczonych produktów żywnościowych takich jak lody, desery, torty i ciasta oraz soki i owoce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium