Środki i opryski na komary w domu i ogrodzie.

Z pewnością nikt z nas nie ma wątpliwości, że komary, meszki i kleszcze są z niezwykle uciążliwymi owadami, które swoją obecnością potrafią zrujnować nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Uporczywe brzęczenie, a także ryzyko ukąszeń, które mogą wywołać reakcje alergiczne, a nawet poważne choroby, to z pewnością elementy skutecznie zniechęcające do przebywania na świeżym powietrzu.

Jak więc uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i czuć się w pełni komfortowo oraz absolutnie bezpiecznie w ogrodzie, w lesie i pozostałych zielonych terenach? Koniecznie skorzystaj z oferowanych przez nas preparatów na komary i inne owady. Środki te doskonale chronią skórę przed ukąszeniami i mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

W szerokim asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów środków owadobójczych na komary:
•    preparaty do eliminowania owadów na zewnątrz, w tym między innymi do zabezpieczania roślinności, moskitier czy framug okiennych,
•    preparaty do eliminowania owadów wewnątrz pomieszczeń, w tym spraye, opryski na kleszcze oraz preparaty odstraszające,
•    środki ochrony osobistej (repelenty), odpowiadające za odstraszanie owadów i łagodzenie ukąszeń,
•    pianki lub balsamy do łagodzenia ukąszeń.

Oferujemy naszym Klientom również wysokiej klasy lampy owadobójcze, uznawane za jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się owadów latających wewnątrz obiektów. Wszystkie produkty zostały stworzone ze sprawdzonych substancji, takich jak deet, ikarydyna, olejki lawendowe czy wyciągi z trawy cytrynowej - a więc związki nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Mogą być więc swobodnie wykorzystywane, bez ryzyka pojawienia się efektów ubocznych. Oferowane opryski na kleszcze, komary i meszki sprawdzają się także wobec innych owadów latających.

Nie wiesz jaki preparat na komary wybrać? Napisz do nas! Nasi doradcy dobiorą odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika: Jak wybrać skuteczny środek na komary?

Oprysk na komary

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium